Wpis z mikrobloga

Ostatnio jezdzilem skuterkami hop.city (jedenslad, czerwone). Moja profesjonalna recenzja

Plusy hop city
- skutery maja 3 tryby: eco, sport+ i track mode, polecam ten ostatni (numer 3) do sprawnego poruszania sie po miescie
- mozliwosc pauzowania: mozna sobie wypic lemoniade w lokalu i wrocic nim do domu bez obaw, ze ktos go nam zawinie spod nosa
- kierunkowskaz nie piszczy jak w seledyniakach
- lepiej wybieraja nierownosci
Wady hopcity:
- skutery sa mniejsze, przy skrecaniu w lewo wlaczam czasami klakson kolanem i irytuje tym ludzi
- mniejsza strefa
- skutery-widmo: czasami sa na mapie, ale nie idzie ich odnalezc

Zalety ecoshare:
- duza strefa
- wieksze skutery
- sprawnie dzialajaca apka
- nie wydasz w ciagu dnia wiecej, niz 69 zlotych
Wady ecoshare
- nerki do przeszczepu po przejezdzie przez kostke brukowa
- piszczacy kierunkowskaz
- brak pauzy

Ja wybieram poki co ecoshare, jedenslad musi poprawic te apke i zwiekszysc ilosc skuterow na miescie. Co jest najwiekszym problemem to fakt, ze na skuterku jestem niewidzialny. Ciagle ktos zajezdza mi droge, wymusza pierwszenstwo, pryska we mnie spryskiwaczami. Chcialem wrzucic filmik z przejazdu, ale ogranicze sie do kilku akcji. Nie ma dnia, zebym nie musial tym gwaltownie hamowac.

#szczecin #ecoshare #hopcity #jedenslad
m.....o - Ostatnio jezdzilem skuterkami hop.city (jedenslad, czerwone). Moja profesjo...
  • 9
@makijazystkaKaczynskiego: Ja tam się z wadami nie zgodzę. Jechałem dziś #ecoshare i guzik płatnej pauzy był. Co prawda nie wciskałem, no ale był xD
Po kostce jechałem, też gituwa.

Gorzej za to wypada #blinkee, które szarpią przy starcie, jak się trafią dwa całe kaski i dwie całe stopki pasażera to jest cud. Jak dla mnie pikanie kierunkowskazu raczej na plus - weź pod uwagę, że jak ktoś jeździ skuterem na
Kiedyś zabiję któregoś "kierowcę" tych skuterów i nie będzie w tym żadnej premedytacji. Albo jeżdżą #!$%@?, albo jakby tacy byli. Jak ktoś nie zna przepisów ruchu i potwierdza to brak jakichkolwiek uprawnień to pcha się na własne życzenie na śmierć lub kalectwo.