Wpis z mikrobloga

  • 1411
Powiem wam, że mam już dość tyrania jako #programista15k jak patrze na to ile Hazard będzie zarabiał w #realmadryt. Chyba pod koniec miesiąca wręcze wypowiedzenie w #pracbaza. Mam pytanie do mirkow z #pilkanozna, znacie jakieś fajne kursy, bootcampy po skończeniu których można znaleźć pracę chociaż jako junior? Na początek może być coś u #januszebiznesu w #ekstraklasa żeby zdobyć trochę doświadczenia.
Pobierz Corrny - Powiem wam, że mam już dość tyrania jako #programista15k jak patrze na to il...
źródło: comment_dbRkSd2WaSCDEsSFvjAdmAyGiIK6Bin6.jpg
  • 42
@Corrny: Wiem, że to satyra i memik, ale ja naprawdę wpadłem w depresje przy okazji tego okienka transferowego. #programista15k , wszystko git, ale jak pomyślę, że taki Frankie De Jong czy inny De Ligt, któremu PSG proponuje 20mln euro rocznie w wieku 19 lat za kopanie balona, to mam ochote się powiesić na skakance w przedpokoju. Gościu w jeden dzień zarabia tyle co ja w cały rok...
@wetorek2 Co za różnica, jak tego i tego nie przejesz. Widać od jakiegoś pułapu kwota nie ma już znaczenia dla piłkarza. Pewnie bardziej nad nią się roztkliwia jego manager ¯_(ツ)_/¯
@dziomson: To są zarobki brutto, czyli rocznie dostanie 11 mln.
Barcelona z kolei płaci tak dużą pensję Messiemu i zawodnikom, którzy nie tak dawno dołączyli- Dembele, Coutinho i Suarez, że teraz nie są w stanie zaoferować nawet 6 mln De Ligt' owi (ponieważ przekroczyliby jakiś limit finace fairplay) i młody Holender do nich nie dołączy.