Wpis z mikrobloga

  • 1411
Powiem wam, że mam już dość tyrania jako #programista15k jak patrze na to ile Hazard będzie zarabiał w #realmadryt. Chyba pod koniec miesiąca wręcze wypowiedzenie w #pracbaza. Mam pytanie do mirkow z #pilkanozna, znacie jakieś fajne kursy, bootcampy po skończeniu których można znaleźć pracę chociaż jako junior? Na początek może być coś u #januszebiznesu w #ekstraklasa żeby zdobyć trochę doświadczenia.
Corrny - Powiem wam, że mam już dość tyrania jako #programista15k jak patrze na to il...

źródło: comment_dbRkSd2WaSCDEsSFvjAdmAyGiIK6Bin6.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@taktoto: XD
Tacy piłkarze chcą trzepać kasę, Lewandowski, Messi, Ronaldo wszyscy patrzą kto ma większy kwit. Nie bez powodu Messi robił akcje z kontraktem, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@taktoto:
A jednak taki Ramos jest na skraju upadłości , jedna zła inwestycja i wszystko się sypie.
@Corrny:
Programiści to jednak zaraz po sebixach największe raki w społeczeństwie xD
  • Odpowiedz
@vegetassj1 @SpeedyG
nie zgadza sie. W Hiszpani jest tzw "Beckham Law" gdzie stawka liniowa podatku wynosi 24.5%. Takze po opodatkowaniu pensja Hazarda to prawie 14.4mln funtow a nie 11. W euro bedzie to 16 mln euro rocznie.
  • Odpowiedz
@Corrny: Ale jak to?! przecież miał grać za pół darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dziomson: ja jebe, typ z załącznika pisze o hiszpańskiej kwocie netto vs angielska kwocie brutto. 11 mln netto to wcale nie wygórowana płaca jak na topkę piłkarzy w La Liga, ale to wciąż czołówka europejskich zarobków.

Chelsea w takim razie dawalo pewnie ok. 30 000 milionow funtow zarobku.


@vegetassj1: na Wyspach
  • Odpowiedz
@borjaki: Nie obowiązuje już, to był między innymi powód odejścia Ronalda do Włoch i całych tych problemów podatkowych Messiego, Ronalda, Mourinha itd. Zmienili prawo i zastosowali je wstecz :)
  • Odpowiedz
@El_Duderino ono obowiazuje przez 5 lat podtkowych takze Ronaldo ani Messi juz dawno skonczyli korzystac z tego benefitu i stad zaczeli swoje kombinacje.
Natomiast nowi pilkarze jak najbardziej moga z niego skorzystac.
  • Odpowiedz
Frankie de Jong dostanie 12mln, a Jovic 5mln.

Zawodnicy podobnej klasy, a różnica ogromna


@wetorek2: barca przeplaca ostatnio i to ostro. coutinho i dembele kosztowali razem prawie 300 mln, a graja tragedie i mysli sie o ich sprzedazy. polityka blaugrany to ostatnio dramat pod kazdym wzgledem. transfery, trener, ostatnio nawet koszulki xD
  • Odpowiedz
Wiem, że to satyra i memik, ale ja naprawdę wpadłem w depresje przy okazji tego okienka transferowego. #programista15k , wszystko git, ale jak pomyślę, że taki Frankie De Jong czy inny De Ligt, któremu PSG proponuje 20mln euro rocznie w wieku 19 lat za kopanie balona, to mam ochote się powiesić na skakance w przedpokoju. Gościu w jeden dzień zarabia tyle co ja w cały rok...


@piesprzewodnik: w rok zarabiasz prawie
  • Odpowiedz
Wiecie co jest śmieszne? To, ze pracując w Londynie (zaraz wracam tak naprawde dobre pieniadze) w ciagu polowy dnia zarabiasz tyle ile on w minute ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz