Wpis z mikrobloga

Mirki, od pewnego dłuższego czasu mój komputer dostał raka ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak go włączam, no to jest czarny ekran, myszka się nie świeci, no i po prostu nic się nie dzieje a chodzi jakby normalnie był włączony, po paru razach włączenia i wyłączenia się czasem wszystko normalnie włączało, ale jak się włączył i odpaliłem bardziej wymagającą grę na tego pc (wiedźmin 3, pubg) no to się wieszał i wywalał resetem, wcześniej odpalały się gry normalnie, i pc też. Dziś się nie chce w ogóle odpalić, byłem raz z tym problemem w serwisie, mówili że to zasilacz, wymienili mi go, ale dalej nic z tego. Nie chce mi się znów tam łazić także pytam tutaj, co może być spowodowane tym? Kiedyś próbowałem podkręcać kartę graficzną, ale to raczej nie tego wina, bo jak odłączyłem ją, to nic nie pomogło. Specyfikacja pc: zasilacz akyga AK-B1-500E Karta graficzna gtx 750ti płyta główna ASRock H81M-VG4 R2.0 Dwie kości RAM 4GB hyperx DDR3
Procesor i3-4170
#pcmasterrace
  • 15
@TakeshiHitano
@cacum3 taki zasilacz dostałem z serwisu, więc nie miałem na to wpływu ale jak pisali wyżej, sądzę że to raczej płyta główna, postaram się przed tym pożyczyć od kogoś inny zasilacz i sprawdzę jak pójdzie na nim
@cacum3: tylko że ten serwis w którym mi go wymienili już nie funkcjonuje, także z tym już nic nie zrobię, budżet aktualnie mam zerowy, myślałem że coś zrobię w domu, ale jeśli będzie potrzeba wymiany zasilacza (pierw pożyczę od kogoś i sprawdzę czy działa) lub tą płytę główną, a co do ubcd nie mam gdzie zainstalować obecnie, musiałbym latać po znajomych