Wpis z mikrobloga

Dziś jestem w roli #przegryw na #tinder i oram karyny za ich bezmyślność i hipokryzje. Taka #p0lka na dobry początek. Wyjątkowa jak widać - grube kreski zamiast brwi, doklejone rzesy, #!$%@? czerwona szminka, kilogram tapety, dziurawe spodnie, trampeczki i #!$%@? dziara z jakimś cytatem z dupy. Ona gardzi kserokopiami () #badoo #sympatia #podrywajzwykopem
pijanypowietrzem - Dziś jestem w roli #przegryw na #tinder i oram karyny za ich bezmy...

źródło: comment_2vJOWC9c2eeBfEXV5068yVoC0KaXkm1B.jpg

Pobierz
  • 17
@kochamajfony:
- nie jestem przegrywem
- własne zdjęcia
- chamski i wulgarny opis, że szukam tylko ruchania
- sparowało nas i pierwsze co napisała to "hardkorowy opis hihi"

ja tam nikogo nie szukam, rano doszedłem do wniosku, że #spermochlip o którym piszą przegrywy to nie są halucynacje od nieruchania więc zamiast nudzić się w pracy troche pocisne te inteligentne Julki wznoszące się na wyżyny hipokryzji
@wielad: ()
@Testujezycie: gdyby się tak nie rozsierdziła i dała mi dojść do głosu to bym zapytał czy np niespodziewana przekładka z cipy w odbyt to dobre zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- dla mnie jak taki typ dziewczyny mówi o zaskakiwaniu to ma na myśli bukiet kwiatów co drugi dzień, obiady w drogich restauracjach, wycieczki niespodzianki itd