Wpis z mikrobloga

Ale sie zeźlilem! Wszedzie w okolo podpinaja światłowody kazda wioska nawet takie po 300 osob maja. W robocie ostatnio tylko slysze ze 50zl net i tv po 100mb, a moje miasto jak chlew obsarny gownem. Niby jest wiec dzwonie babka mowi no jest, ale akurat nie u pana i nawet planow nie maja... 300m od krajowej drogi na ktorej juz mozna sie podpiac do #orange 15k mieszkancow, a ma pewnie tylko centrum i wzdłuż glownej drogi...
Zostaje gowno internet od #tmobile gdzie w godzinach popoludniowych predkosc leci na leb, a pingi w grach pozwalaja chyba tylko na gre w szachy

@orange_polska ogarnijcie sie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i dejcie mnie swiatlowod

#gownowpis #zalesie
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arsenic: Jak masz internet domowy od T-Mobile to ściągnij sobie na telefon aplikację HMonitor np. z Dobreprogramy i podepnij się do WiFi.
Później zaloguj się przez aplikację do routera i pokombinuj z pasmami LTE.
Wybierz po kolei każde i testuj na nim prędkość.
Jak będzie dalej średnio to zrób kombinacje i wybierz ze dwa pasma.
Ja mam 1800+2600 i jest bardzo stabilnie, ping nie skacze ponad 40, a prędkość nie spada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arsenic: Jesteś pewien, że pobrałeś właściwy program? Jak coś ja mam router b525s Huaweia. Jeżeli nie masz routera tej firmy to program nie będzie działał.

A żeby się zalogować musisz kliknąć w trzy kreski w lewym górnym rogu.
Potem klikasz logowanie i wpisujesz hasło oraz login (domyślny login to admin). Przy okazji zalogowany możesz być jedynie na jednym urządzeniu, bo wtedy wyskoczy błąd.
Czyli jak zalogowałeś się na pc to na
Pobierz
źródło: comment_TumfUV3zUD61AZU0IqE2jKRyaewgOuY8.jpg