Wpis z mikrobloga

Ale sie zeźlilem! Wszedzie w okolo podpinaja światłowody kazda wioska nawet takie po 300 osob maja. W robocie ostatnio tylko slysze ze 50zl net i tv po 100mb, a moje miasto jak chlew obsarny gownem. Niby jest wiec dzwonie babka mowi no jest, ale akurat nie u pana i nawet planow nie maja... 300m od krajowej drogi na ktorej juz mozna sie podpiac do #orange 15k mieszkancow, a ma pewnie tylko centrum i wzdłuż glownej drogi...
Zostaje gowno internet od #tmobile gdzie w godzinach popoludniowych predkosc leci na leb, a pingi w grach pozwalaja chyba tylko na gre w szachy

@orange_polska ogarnijcie sie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i dejcie mnie swiatlowod

#gownowpis #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arsenic: Jak masz internet domowy od T-Mobile to ściągnij sobie na telefon aplikację HMonitor np. z Dobreprogramy i podepnij się do WiFi.
Później zaloguj się przez aplikację do routera i pokombinuj z pasmami LTE.
Wybierz po kolei każde i testuj na nim prędkość.
Jak będzie dalej średnio to zrób kombinacje i wybierz ze dwa pasma.
Ja mam 1800+2600 i jest bardzo stabilnie, ping nie skacze ponad 40, a prędkość nie spada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arsenic: Jesteś pewien, że pobrałeś właściwy program? Jak coś ja mam router b525s Huaweia. Jeżeli nie masz routera tej firmy to program nie będzie działał.

A żeby się zalogować musisz kliknąć w trzy kreski w lewym górnym rogu.
Potem klikasz logowanie i wpisujesz hasło oraz login (domyślny login to admin). Przy okazji zalogowany możesz być jedynie na jednym urządzeniu, bo wtedy wyskoczy błąd.
Czyli jak zalogowałeś się na pc to na
Masterpolska94 - @Arsenic: Jesteś pewien, że pobrałeś właściwy program? Jak coś ja ma...

źródło: comment_TumfUV3zUD61AZU0IqE2jKRyaewgOuY8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz