Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: @Krzysu: @Cybek-Marian: @Kaiborr: @Usmiech_Niebios: @Niebadzsmokiem: @cHuchacz: @Boobson: Tak jak Majkel pisał miało być tylko porobienie karticzek dla śmiechu, wybór padł na MTG bo kiedyś grałem sobie przez parę lat. Część kart jest wymyślona od zera, część jest praktycznie 1 do 1 z kart MTG ściągnięta. Jak uda się nam zrobić koło 200-250 kart i dopracujemy mechanikę, to aby wypuścić coś takiego trzeba będzie
  • Odpowiedz
@Chodtok: @bardzo_lewak: @balbezaur: @Arachnofob: Tak jak Majkel pisał miało być tylko porobienie karticzek dla śmiechu, wybór padł na MTG bo kiedyś grałem sobie przez parę lat. Część kart jest wymyślona od zera, część jest praktycznie 1 do 1 z kart MTG ściągnięta. Jak uda się nam zrobić koło 200-250 kart i dopracujemy mechanikę, to aby wypuścić coś takiego trzeba będzie swoje obrazki narysować i jednak stworzyć jakąś swoją
  • Odpowiedz
@sorek: W MTG 80% kart w boosterach to nawet nie tak sobie tylko dramat xD Póki co poświęciliśmy na to dwa, może trzy wieczory, także póki co są to robocze pomysły, jeszcze sporo jest do dogrania i dopracowania. Póki co karty brzmią mocno "Magicowo" bo robimy je właśnie w Magic Set Editorze i część kart jak zauważyłeś ma mocno Magicowe abilitki. Na pewno po migracji na własny layout częściowo to wyeliminujemy,
  • Odpowiedz
@adusen_3000: Początkowo to tylko dla nas miało być, ale patrząc jakie jest zainteresowanie to zacząłem się zastanawiać nad naszym własnym layoutem, bo Wizardom na pewno się nie spodoba że używamy ich wyglądu i mechaniki xD No i jeszcze trzeba swoje grafiki porobić, bo na darmowych stockach raczej odpowiedniego klimatu nie będzie xD
  • Odpowiedz