•  

  Już prawie 2000 pelikanów wykopało znalezisko "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku, bo LGBT" z opisem "Dzieci chciały namalować tęczę, pojawiły się sebiksy"

  Prawda jest taka, że to nie dzieci chciały namalować sobie tęczę, tylko była to akcja młodzieżówki partii Wiosna Biedronia. Akcja miała być demonstracją poparcia dla karty lgbt+, a malowana przed ratuszem tęcza "symbolem solidarności". W materiale widać że poza dwójką małych dzieci w malowanie tęczy byli zaangażowani też dorośli działacze. Przeciwnicy z transparentami przeciwko karcie lgbt+ polewali rysunek wodą. Poza ostrą wymianą zdań nie doszło do żadnej przemocy. Z Lubina młodzieżówka partii Biedronia pojechała malować tęczę do Legnicy, tam nikt im już nie przeszkadzał.

  Brakuje cywilizowanych słów na określenie jak bardzo obrzydliwe jest zamienienie politycznej akcji (młodzieżówka partyjna) w przekaz o napaści na niewinne dzieci przez grupę sebixów. Moderacja nie widzi problemu w takim manipulowaniu przekazem.

  W komentarzach wspaniała mowa miłości środowisk tęczowych: "ameby", troglodyci", "Co trzeba mieć z głową, żeby dziecku niszczyć rysunek?", "mordy nieskażone inteligencją", "Mózgi wyżarte przez katolicką ideologię.", .... Z tym moderacja też nie ma problemu.

  #lgbt #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #moderacjacontent #takaprawda

  źródło: youtube.com

  •  

   @hlavni_nadrazi: no ale to fakt jacyś troglodyci przyszli i psuli ludziom niewinną zabaw

  •  

   @hlavni_nadrazi: Czyli nadal troglodyci niszczyli rysunki dzieciom

  •  

   @sow_hoz: manifestacje młodzieżówek politycznych to nie jest "niewinna zabawa", zwłaszcza że później ci sami ludzie pojechali do innego miasta robić to samo.

  •  

   @hlavni_nadrazi: Przyszli rodzice z dziećmi rysować tęcze. Czy to wina dzieci, że tęcza się nacjonalistom źle kojarzy?

  •  

   Czyli nadal troglodyci niszczyli rysunki dzieciom

   @17witcher: używanie dzieci do politycznych prowokacji powinno być karane

  •  

   @hlavni_nadrazi: No tak. Typowe dla konserw zachowanie - polewamy rysunek wodą, i jak w Czeczenii, udajemy że homoseksualnym osobom nie przysługują prawa. Niech żyje Wielka Kaczyńska Polska.

  •  

   @sow_hoz: @17witcher: polali bruk wodą - cyk 1700 wykopów xDDDDDD

  •  

   @noitakto: nie o tym jest temat czy komuś przysługują prawa czy nie, tylko o robieniu polityki z wykorzystaniem dzieci

  •  

   @hlavni_nadrazi: ile bym dał by tak wyglądało robienie polityki tak jak robią to ci młodzi ludzie rysujący sobie tęcze w spokoju a nie jakieś darcie ryja jak narodowi troglodyci

  •  

   używanie dzieci do politycznych prowokacji powinno być karane

   @hlavni_nadrazi: haha, ale co tu jest prowokacją? Ich wina, że Sebastian poczuł się "sprowokowany" rysunkiem? Ciekawe czy jak dzieciaki grają w klasy na chodniku to też ich przegania

  •  

   @Poro6niec: to nie były "dzieci grające w klasy", tylko działacze partyjni, którzy zabrali dwoje dzieci na partyjną akcję w terenie

  •  

   @R187: Metoda na "Fałszywą tragedię dziecka" niczym żebracy z dziećmi na ulicy, oni nie przyszli malować tęczy, to był zorganizowany manifest poparcia dla środowiska elgiebetów.
   Fakt że popaprańcy i dewianci kryją się za dziećmi i kolorowymi malunkami, świadczy jak mocno są zdesperowani w dążeniu do celu a ich celem jest chyba manifestowanie w sumie bez celu, dla atencji jak to mają w zwyczaju jednostki niedowartościowane.

   źródło: media.wplm.pl

  •  

   którzy zabrali dwoje dzieci

   @hlavni_nadrazi: komu zabrali? Rodzicom ukradli? To idź poinformuj policję

  •  

   @PajonkPafnucy:

   ,,Metoda na "Fałszywą tragedię dziecka" niczym żebracy z dziećmi na ulicy, oni nie przyszli malować tęczy, to był zorganizowany manifest poparcia dla środowiska elgiebetów. ,

   Nie, przyszli tam malować tęczę, dzieci się bawiły a nacjozwierzętę zniszczyły im zabawę xd.

   ,,Fakt że popaprańcy i dewianci kryją się za dziećmi i kolorowymi malunkami, świadczy jak mocno są zdesperowani w dążeniu do celu a ich celem jest chyba manifestowanie w sumie bez celu,

   Fakt, że używasz ad personam, znaczy, że masz problemy z sobą i kompleksy niższości xd.

  •  

   @hlavni_nadrazi:

   Czyli rozumiem rysowanie tęczy przez dzieci jest złe, ponieważ jest to pomysł jakiejś kobiety od Biedronia, a demolowanie, przesadzanie, opowiadanie kłamstw, wprowadzenia w błąd, jest dobre, bo to dzieło narodowców?
   Ja pierdole xd.

  •  

   Czyli rozumiem rysowanie tęczy przez dzieci jest złe, ponieważ jest to pomysł jakiejś kobiety od Biedronia

   @Mirrak: zasłanianie się dziećmi podczas akcji politycznych jest po prostu obrzydliwe, pisałem to już wyżej. Można później kreować przekaz taki jak tutaj: "Co trzeba mieć z głową, żeby dziecku niszczyć rysunek?". To nie był piknik z rysowaniem kredą, tylko objazdowa akcja polityczna.

  •  

   @hlavni_nadrazi:

   ,, zasłanianie się dziećmi podczas akcji politycznych jest po prostu obrzydliwe, pisałem to już wyżej.,

   Nikt się nimi nie zasłania.

   I nie to nie była akcja polityczna, społeczna co najwyżej.

  •  

   @hlavni_nadrazi: Nawet jeśli nie rysowałyby tego dzieci tylko dorośli, a ameby podbiegłyby, zaczęły drzeć mordy, machać rękami i polewać rysunek wodą to oburzenie byłoby niedużo mniejsze albo takie samo.

  •  

   Nie, przyszli tam malować tęczę, dzieci się bawiły

   @Mirrak: przecież masz w reportażu powiedziane że przyszli poprzeć kartę elgiebete, zasłonili się nieświadomymi dziećmi jak tchórze.

   Fakt, że używasz ad personam, znaczy, że masz problemy z sobą i kompleksy niższości xd.

   i dlatego używasz określeń "nacjozwierzęta"?

   ehhh

  •  

   @Mirrak:

   Nikt się nimi nie zasłania.

   jak to się nie zasłania, przecież cały przekaz z tego zdarzenia jest taki (mówimy o cytowanym znalezisku), że napadniete zostały niewinne dzieci i jak można niszczyć dzieciom rysunek.

   I nie to nie była akcja polityczna, społeczna co najwyżej.

   Poparcie dla dokumentu politycznego (karta lgbt) przez partię polityczną (Przedwiośnie - młodzieżówka Wiosny) to nie jest akcja polityczna?

  •  

   @PajonkPafnucy:

   Nie, przyszli by przeprowadzić akcje społeczną. Karta lgbt to przede wszystkim akcja społeczna, nie polityczna.

   ,,i dlatego używasz określeń "nacjozwierzęta"?
   ,

   Ale to akurat jest prawda, nie ma nic złego w prawdziwe, jak ktoś zachowuje sie jak zwierzę to będzie tak nazywany bo na to zasłużył.

  •  

   @PajonkPafnucy:
   „Nacjozwięta” użyte w stosunku do osób na filmiku które zachowują się jak widać vs „popaprańcy i dewianci” użyte w stosunku do duzej grupy osób która nie zasługuje na taki przydomek, bo nie są dewiantami i nie są popaprańcamI(popapraniec-osoba której nic się nie udaje w życiu) bo osiągają w życiu tyle samo co osoby hetero.

  •  

   @hlavni_nadrazi:
   Pewnie tak było

   słuchajcie chcemy namalować tęczę żeby pokazać nasze poparcie dla lgbt kto chce wpaść?
   Super akcja wpadnę z dzieciakami


   Prawacy HURRR DURRRRR PROWOKACJA UŻYLI DZIECI JAK TARCZY!

  •  

   bo nie są dewiantami

   są:
   Dewiacja społeczna – odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej. Zachowania dewiacyjne nie są jednoznacznie interpretowane i ich określenie jest zależne od przyjętych systemów normatywnych w danym społeczeństwie.

   Promują zachowania niezgodne z wartościami przyjętymi w naszym społeczeństwie i do póki te wartości się nie zmienią dopóty będzie to dewiacja.

   i nie są popaprańcamI

   @mistborngot: są popaprańcami bo robią z siebie ofiary losu "cały świat przeciwko nam, patrzcie jakimi jesteśmy ludźmi drugiej kategorii, inni mogą tylko my nie możemy"

  •  

   Pewnie tak było
   słuchajcie chcemy namalować tęczę żeby pokazać nasze poparcie dla lgbt kto chce wpaść?
   Super akcja wpadnę z dzieciakami

   @dzwiedz3000: Skąd te dzieciaki wzięli, przecież sodomici swoich nie mają?

   +: Zozlik
  •  

   @ibilon: osobom hetero nie wolno popierać ruchów lgbt?

  •  

   @hlavni_nadrazi: Najpierw piszesz, ze na filmie nie widac dzieci (choc widac, a do tego jest tez drugi filmik, gdzie maluchy sa pokazane bardzo wyraznie) i kazesz przepraszac (xDdd), a teraz zaśmiecasz wykop nic nieznaczacymi postami frustrata, w dodatku manipulujac i liczac na to, ze ktos uwierzy w to, ze Ci ludzie od teczy probowali w jakis sposob maskowac powiazanie z Wiosną, LOL. Prawda jest taka, ze dzieci byly czescia prostej zabawy, a bydlo przyszlo i ja zniszczylo. A poparcie dla karty LGBT+ jest oczywiscie potrzebne, bo zaklada wprowadzenie edukacji seksualnej, a to przeciez dobra rzecz. Po co walczyc z mozliwoscia wprowadzenia pozytywnych zmian? O_o

   @PajonkPafnucy

   Dewiacja społeczna – odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej. Zachowania dewiacyjne nie są jednoznacznie interpretowane i ich określenie jest zależne od przyjętych systemów normatywnych w danym społeczeństwie.

   1. Ta definicja przeczy temu co piszesz, bo jest zmienna, co wynika z "postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej. " i "Zachowania dewiacyjne nie są jednoznacznie interpretowane i ich określenie jest zależne od przyjętych systemów normatywnych w danym społeczeństwie.". Krotko mowiac: jestes dewiantem z punktu widzenia X, a niekoniecznie Y, wiec obiektywnie ta definicja nie pasuje. Pojal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   2. Bardziej tu pasuje pojęcie "dewiacji seksualnej", bo mowa o tematach okoloseksualnych, a SJP mowi, ze to synonim slowa "parafilia", wiec nie, nie mozna nazwac homoseksualistow dewiantami :D Znaczy mozna, ale to tak jakby nazywac tort pizzą.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

   +: J-Roc
  •  

   @ibilon: toś porównał teraz, wy macie na serio nasrane w głowach...

  •  

   A poparcie dla karty LGBT+ jest oczywiscie potrzebne, bo zaklada wprowadzenie edukacji seksualnej, a to przeciez dobra rzecz. Po co walczyc z mozliwoscia wprowadzenia pozytywnych zmian? O_o
   @ziumbalapl: Tam samo jak poparcie dla rewolucji jest oczywiście potrzebne, bo zakłada wprowadzenie komunizmu, a to przecież dobra rzecz. Po co walczyć z możliwością wprowadzenia pozytywnych zmian? O_o

   Krotko mowiac: jestes dewiantem z punktu widzenia X, a niekoniecznie Y, wiec obiektywnie ta definicja nie pasuje. Pojal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Czyli sam przyznajesz, że jednak są dewiantami. Pojął? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Bardziej tu pasuje pojęcie "dewiacji seksualnej", bo mowa o tematach okoloseksualnych, a SJP mowi, ze to synonim slowa "parafilia", wiec nie, nie mozna nazwac homoseksualistow dewiantami :D
   "Dewiacja seksualna" to nie dewiacja? Więc dlaczego nazywasz ją dewiacją? :D

   +: J-Roc
  •  

   @ibilon: "Sodomici" xdddd
   Oczywiscie, ze maja, nawet w Polsce dzieci wychowuje ok. 40000 par homoseksualnych. Wystarczy, ze jedna z osob w parze jest biologicznym rodzicem dziecka z poprzedniego zwiazku z osoba o odmiennej plci. No i sa jeszcze inne metody, in-vitro i surogatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje, ze pomoglem i juz rozumiesz, ze homoseksualisci nie sa bezplodni.

  •  

   toś porównał teraz, wy macie na serio nasrane w głowach...
   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Potrafisz wytłumaczyć co jest nie tak z tym porównaniem, czy to z braku słów od razu rzucasz wyzwiskami?

  •  

   @hlavni_nadrazi: czemu pelikany? Kilka osób nikomu nie szkodząc chciało narysować kredką na chodniku tęcze i banda idiotów przyszła drąc mordę im przeszkadzać xd

  •  

   @hlavni_nadrazi: Nic to nie zmienia. Nadal banda troglodytow przeszkadza zwykłym ludziom demonstrowac swoje poglądy.

   Jak zwykle potezni narodowcy silni tylko przeciwko kilku gejom i dzieciom xD

  •  

   2. Bardziej tu pasuje pojęcie "dewiacji seksualnej",

   @ziumbalapl: nie, preferencje seksualne nikogo nie obchodzą. Tu się rozchodzi o dewiacje społeczną, o zamiar tworzenia rodzin homoseksualnych z adopcją dzieci a to jest odstępstwo od przyjętej normy w naszym społeczeństwie , czyli dewiacja.

  •  

   Kilka osób nikomu nie szkodząc chciało narysować kredką na chodniku tęcze i banda idiotów przyszła drąc mordę im przeszkadzać xd
   @ShineLow: A jakby tak kilka osób, nikomu nie szkodząc, chciało sobie rysować na chodniku swastyki, albo jakieś sierpy i młoty. Wtedy też byś nazywał przeciwników "bandą idiotów drących mordę"?

  •  

   @ibilon: Nie, napisalem, ze z punktu widzenia X moze byc nazwany dewiantem (spolecznym), a punktu widzenia Y juz niekoniecznie, wiec z punktu widzenia osoby bezstronnej takze jednoznacznie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wynika z definicji. Pojąl? :D
   Czytanie ze zrozumieniem byc trudne? Napisalem, ze jesli mowa o homoseksualizmie, to jesli juz, to powinno sie dyskutowac o tym, czy jest to "dewiacja seksualna", a nie "spoleczna", jednak, jako, ze jest wyraznie podane, ze "dewiacja seksualna" to synonim slowa "parafilia", to dyskusje mozna zakonczyc, bo nie odnosi sie do spolecznosci LGBT, tylko wlasnie parafilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @ibilon: taki dzban jak ty nie zasługuje na wyjaśnienia xD

  •  

   Nie, napisalem, ze z punktu widzenia X moze byc nazwany dewiantem (spolecznym), a punktu widzenia Y juz niekoniecznie, wiec z punktu widzenia osoby bezbronnej takze jednoznacznie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wynika z definicji. Pojąl? :D
   @ziumbalapl: No właśnie piszesz, że ktoś uważa coś za zboczenie, ale ty nie i dlatego nie można tego nazywać zboczeniem. Dlaczego nie? Dlaczego twój punkt widzenia jest ważniejszy od cudzego i ma być uznawany za jedyny słuszny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) :D LOL xD

  •  

   @ibilon: nie, ale nikt tam nie rysowal żadnych swastyk ani sierpów, więc nie rozumiem o co ci chodzi, porównywać solidaryzowanie się i walkę o prawa mniejszości która tych praw nie ma z symbolami państw totalitarnych xd

  •  

   @hlavni_nadrazi: Jeden rabin powie, że to polityka, a inny, że to uczenie dzieci szacunku do innych.

  •  

   @ibilon: Tak, dokladnie. Taka slownikowa wersja "domniemania niewinnosci". Jesli ogromna czesc ludzi nie uzna tego za dewiacje, to nie ma powodu, by to tak traktowac, proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   taki dzban jak ty nie zasługuje na wyjaśnienia xD
   @dzwiedz3000: Czyli nie potrafisz wytłumaczyć.

   "xD", "dzbanie".

  •  

   @PajonkPafnucy: Nie musza adoptowac, bo homo/biseksualizm nie oznacza bezplodnosci.

  •  

   @ibilon: a co tu jest do tłumaczenia? Przedstawienie dążenia do równych praw i traktowania przez homo jako jakieś zagłady heteroseksualistów, przecież to są jakieś urojenia, takie coś się leczy u specjalisty cumplu.

   To, że ktoś będzie mógł założyć rodzinę z drugą osobą NIE SPRAWI, że tobie cokolwiek ubędzie, że odebrane zostaną ci jakieś prawa czy wolności.

  •  

   nie, ale nikt tam nie rysowal żadnych swastyk ani sierpów, więc nie rozumiem o co ci chodzi, porównywać solidaryzowanie się i walkę o prawa mniejszości która tych praw nie ma z symbolami państw totalitarnych xd
   @ShineLow: A wojownicy spod znaku swastyki czy sierpu i młota niby o co walczyli, jeśli nie o prawa mniejszości?

   Nawiasem mówiąc, ta LGBTPowska tęcza również jest symbolem totalitaryzmu. Tęczowe flagi chodzą w marszach ramię w ramię z czerwoną banderą. No i nie ma żadnego państwa, które by wspierało tę rewolucyjnę bandę, które by nie było totalitarne.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @ibilon:

   A wojownicy spod znaku swastyki czy sierpu i młota niby o co walczyli, jeśli nie o prawa mniejszości?

   Nawiasem mówiąc, ta LGBTPowska tęcza również jest symbolem totalitaryzmu

   Ja pierdole XD miłego dnia

  •  

   @hlavni_nadrazi: Czyli nic się nie zmienia w temacie.

   źródło: 4fc.jpg

  •  

   a co tu jest do tłumaczenia? Przedstawienie dążenia do równych praw i traktowania przez homo jako jakieś zagłady heteroseksualistów, przecież to są jakieś urojenia, takie coś się leczy u specjalisty cumplu.
   @Nieprzyjazny_Ziemniak: To samo mówili Niemcy wprowadzając numerus clausus. Przedstawienie dążenia do równego traktowania Niemców i Żydów jako jakiejś zagłady to przecież są jakieś urojenia, takie coś się leczy u specjalisty "cumplu".
   No, w Trzeciej Rzeszy rzeczywiście za takie coś wysłaliby cię do "specjalisty" na "leczenie".

   To, że ktoś będzie mógł założyć rodzinę z drugą osobą NIE SPRAWI, że tobie cokolwiek ubędzie, że odebrane zostaną ci jakieś prawa czy wolności.
   Jak to nie ubędzie? Małżeństwa otrzymują szereg przywilejów i ulg od państwa, które odbiją się na mojej kieszeni, przecież płacę podatki. Ulgi, które miały być zachętą do zawierania małżeństw i płodzenia dzieci, wiec niby za co mają być nagradzani sodomici? Za podpisanie kwitu w urzędzie stanu cywilnego?
   A co do praw i wolności, co z moim prawem do decydowania czego uczy się moje dziecko? Dlaczego jest zmuszane na ulicy, w szkołach czy mediach do oglądania gomoryckiej propagandy? Wolność od "edukacji seksualnej" mi nie przysługuje?

  •  

   @ibilon: zrównałeś hetero pomagającym mniejszością seksualnym do Żydów pomagającym w Holokauście byku. Nie będę z tobą gadal bo to urojenia.

  •  

   @hlavni_nadrazi: Mimo że lgbt nie popieram i sie tym brzydze to jednak głupio się zachowały i sebixy i komentarze. Wyzywanie od ameb jest nie na miejscu ale też psucie akcji politycznej także. ( ̄෴ ̄)

  •  

   @noitakto: przecież mają prawo do życia o co chodzi?

  •  

   Brakuje cywilizowanych słów na określenie jak bardzo obrzydliwe jest zamienienie politycznej akcji (młodzieżówka partyjna) w przekaz o napaści na niewinne dzieci przez grupę sebixów

   @hlavni_nadrazi: Bo to była napaść Sebixów na niewinne dzieci, które sobie rysowały. Nawet jeśli akcja została zainicjowana przez młodzieżówkę Biedronia i była manifestem broniącym LGBT, to co to zmienia? Nadal jacyś agresywni faceci krzyczą i niszczą zabawę dzieciom.

  •  

   @Harmideron: „Do życia” ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łaskawco!

  •  

   @hlavni_nadrazi:

   używanie dzieci do politycznych prowokacji powinno być karane

   No kurwa, co ty nie powiesz?

   źródło: mordz.png

  •  
   Teraznaspokojnie

   0

   @Poro6niec: to wyślij swoje dzieci, niech w nogozomes rysują portrety mahometa w proteście przeciwko homofobii sakralnej xD

  •  

   @17witcher: gdzie niszczyli?
   Pedały zleciły dzieciom zadanie polityczne i jasno widać na filmie, że młodzież im pomagała.

  •  

   @hlavni_nadrazi: Myślisz, że jeśli nazwiesz sobie fake newsem pierwsze z brzegu znalezisko, to przykryje wszystkie fake'owe znaleziska, którymi zajebujecie główną?

  •  

   Już prawie 2000 pelikanów wykopało znalezisko

   @hlavni_nadrazi: Pelikany w wersji #neuropa - faktycznie działo się to co się działo a konserwy mają ból doopy o sematnykę.

   Pelikany w wersji #4konserwy - wykopane fałszywe gówno bez źródła ale zgadza się z naszymi poglądami, a jak nam zarzucają że nieprawda to wyzywamy od lewactwa i już jest okey xD

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Nic to nie zmienia. Nadal banda troglodytow przeszkadza zwykłym ludziom demonstrowac swoje poglądy.

   @kobiaszu: Ludzie weźcie się zastanówcie choć minute zanim wypuścicie coś do sieci... Jak to "nic nie zmienia"?

   Serio "banda troglodytow przeszkadza zwykłym ludziom demonstrowac swoje poglądy" to jest to samo w wydźwięku co "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku"? Już naprawdę nie chodzi o to kto kogo popiera, ale używajcie mózgów.

  •  

   @hlavni_nadrazi: no chcialeś fajnie zaorać, ale więcej już tak nie rób

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @hlavni_nadrazi: nie ma znaczenia kto malował - narodowcy pokazali, że są troglodytami i idiotami.

  •  

   @hlavni_nadrazi: co się musi kłębić w głowie takich typów jak ty, że bronią sebixow wyklętych, co ich tak razi symbol tęczy.
   Nie wspominając już o karcie lgbt+ o której pewnie nawet nie przeczytali słowa no ale wódz kazał krzyczeć to krzyczą. Narodowa swołocz, tfu

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @max1983:

   Serio "banda troglodytow przeszkadza zwykłym ludziom demonstrowac swoje poglądy" to jest to samo w wydźwięku co "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku"? Już naprawdę nie chodzi o to kto kogo popiera, ale używajcie mózgów.

   Z grubsza to samo. Banda niedouczonych i agresywnych idiotów psuje ludziom dzień xd

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Ludzie weźcie się zastanówcie choć minute zanim wypuścicie coś do sieci... Jak to "nic nie zmienia"? Serio "banda troglodytow przeszkadza zwykłym ludziom demonstrowac swoje poglądy" to jest to samo w wydźwięku co "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku"? Już naprawdę nie chodzi o to kto kogo popiera, ale używajcie mózgów.

   Z grubsza to samo. Banda niedouczonych i agresywnych idiotów psuje ludziom dzień xd

   @NieBojeSieMinusow: "Banda idiotów psuje komus dzień". Tak np. mogliby powiedzieć kibole, kiedy policjanci przeszkodziliby im w demolowaniu sklepów. Naprawdę nie wydaje ci się, że cała otoczka wydarzenia jest jednak istotna i "trochę" zmienia sens tego zdania? (-‸ლ)

  •  

   @sow_hoz: to była agitacja polityczna rodem z NSDAP

  •  

   @hlavni_nadrazi: zdawałem sobie z tego sprawę, bo ta informacja była na wyciągnięcie ręki

  •  

   @sow_hoz: nie niewinną zabawę tylko uprawianie szkodliwej dla polski polityki

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Czyli nadal troglodyci niszczyli rysunki dzieciom

   @17witcher: nie wiem co gorsze... niszczenie dzieciom rysunków czy zasłanianie się dziećmi przy politycznej akcji?

   +: Shakyor
  •  

   @hlavni_nadrazi: nawet jeśli to robili dorośli ludzie, to nadal sebixy są idiotami którzy niszczyli innym zabawę

  •  

   @hlavni_nadrazi ale dzieci na marszu niepodległości gdzie połowa to zjeby od urodzenia a druga połowa najebane żeby już spoko co?

  •  

   @hlavni_nadrazi: Pomijasz sedno sprawy i czepiasz się głupot. Mógł te dzieci przywieźć tam nawet sam Soros na tęczowej lawecie, sebiksom nic do tego. I oczywiście:

   używanie dzieci do politycznych prowokacji powinno być karane

   Co mają rodzice tych dzieci poradzić na to, że sebków prowokuje niemal wszystko? Serio, katoliccy konserwatyści to najdelikatniejsza grupa społeczna w Polsce, wszystko ich obraża, wszystko ich prowokuje. Gorzej niż amerykańskie feministki.

  •  

   @sow_hoz to lubin, wioska nienaturalnie wyrosnieta.

  •  

   @hlavni_nadrazi dobra nieważne. Po przeglądnięciu profilu stwierdzam że jesteś typowym niedouczonym troglodyta który by eksterminowal mniejszości religijne jak i całą resztę xD zrób przysługę dla świata, zamknij się w bibliotece albo w pokoju i czytaj. Czytaj badania, artykuły z dobrych źródeł i mądre książki

  •  

   Typowi sebiksowi troglodyci... nienawidzą czegoś, czego sami nie rozumieją.

  •  

   @Klepajro: rzuć jakimś tytułem, nazwiskiem, żebym wiedział od czego zacząć

  •  

   Poza tym, dlaczego ten główny mówca tej sebiksowej bandy ma taki babski głos oraz tatuaże??? Ja nigdy bym tatuaży nie nosiła, a jestem dość liberalna.

  •  

   @Harmideron: hitlerjugend się chowa
   @SzymonCzarownik: niby w czym szkodliwą?

  •  

   @sow_hoz: nie zrozumiesz tego bo nie masz zdrowego mózgu

  •  

   @hlavni_nadrazi: wyobraź sobie, że jesteś w szczęśliwym związku z kobietą, wiesz że facet z facetem też tak chciałby żyć, a troglodyci im zabraniają? Z jakiej racji niby? xD

  •  

   @hlavni_nadrazi: aha, czyli potwierdzasz że tytuł "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku, bo LGBT" jest zgodny z prawdą xD
   Jakby jakieś patusy narysowały znak Polski Walczącej na nowo pomalowanym bloku to pewnie siedziałbyś cicho xD

  •  

   @blablaelotrzydwazero: A co mają tatuaże do tego co osoba ma w głowie? - To śmieszne co napisałaś.

  •  

   @MamutStyle: Tatuaże to też są dla nowoczesnych, idąc ich logiką. xD

  •  

   @hlavni_nadrazi: Tam były dzieci i rysowały sobie tęczę uczone mądrych wartości, jak tolerancja i szacunek. A sebiksy przy nich zachowywały się agresywnie i robiły awanturę. WIęc wszystko się zgadza.

  •  

   Gdybym wiedział, że będą w Legnicy to...

   źródło: 15049455643971.jpg

  •  

   @hlavni_nadrazi: pedofile z #lgbt tak właśnie działają, domagają się adopcji dzieci a po cichu je gwałcą jak James Rennie

   źródło: wykop.pl

  •  

   no ale to fakt jacyś troglodyci przyszli i psuli ludziom niewinną zabaw

   @sow_hoz: Gdyby dorośli ludzie rozdali dzieciom kredę i pozwolili rysować im homoseksualne pary wieszane na szubienicy a ktoś przeciw temu by protestował to też było by psucie niewinnej zabawy?

   ile bym dał by tak wyglądało robienie polityki tak jak robią to ci młodzi ludzie rysujący sobie tęcze w spokoju a nie jakieś darcie ryja jak narodowi troglodyci

   @sow_hoz: Ty wiesz ile ja bym dał żeby homoseksualiści nie obnosili się ze swoją orientacją ostentacyjnie a nikt heteroseksualny nie ubliżałby im itd?

   czemu pelikany? Kilka osób nikomu nie szkodząc chciało narysować kredką na chodniku tęcze i banda idiotów przyszła drąc mordę im przeszkadzać xd

   @ShineLow: Ważna jest intencja. Oni nie urządzali rodzinnego pikniku by dzieci się bawiły tylko użyli dzieci do promowania ruchów LGBT czy czegoś podobnego. Taka sama sytuacja by była gdyby nieświadomym historii naszego kraju dzieciom dać kredę i poprosić o rysowanie "indyjskiego znaku szczęścia".
   Oczywiście w gronie osób zainteresowanych wydaje się to niewinną zabawą ale ogółowi społeczeństwa już nie.

   Jak to nie ubędzie? Małżeństwa otrzymują szereg przywilejów i ulg od państwa, które odbiją się na mojej kieszeni, przecież płacę podatki. Ulgi, które miały być zachętą do zawierania małżeństw i płodzenia dzieci, wiec niby za co mają być nagradzani sodomici? Za podpisanie kwitu w urzędzie stanu cywilnego? A co do praw i wolności, co z moim prawem do decydowania czego uczy się moje dziecko? Dlaczego jest zmuszane na ulicy, w szkołach czy mediach do oglądania gomoryckiej propagandy? Wolność od "edukacji seksualnej" mi nie przysługuje?

   @ibilon: Widzisz, mamy demokrację. O takich sprawach decyduje społeczeństwo przez swoich posłańców. Oczywiście jestem za tym żeby taka ustawa zgodna z tym co sobie życzą ruchy LGBT trafiła pod głosowanie. Tyle że te ruchy zamiast działać w tym kierunku wolą dosłownie atakować kościół katolicki i manifestować swoją seksualność zamiast się tym zająć. Może boją się że taka ustawa mogła by przejść...

   +: rundak
  •  

   @aarahon:

   ,,dyby dorośli ludzie rozdali dzieciom kredę i pozwolili rysować im homoseksualne pary wieszane na szubienicy a ktoś przeciw temu by protestował to też było by psucie niewinnej zabawy? ,,

   WTF?

   Ty wiesz, że rysowanie tęczy to nic złego a rysowanie martwych ludzi przez dzieci już tak?

   ,,Ty wiesz ile ja bym dał żeby homoseksualiści nie obnosili się ze swoją orientacją ostentacyjnie a nikt heteroseksualny nie ubliżałby im itd?,,

   Znowu bez sensu, hetero odnoszą się z swoja orientacją to i homo to mogą.

   ,, Oni nie urządzali rodzinnego pikniku by dzieci się bawiły tylko użyli dzieci do promowania ruchów LGBT ,

   Kłamstwo na które nie masz żadnych dowodów. Zrobili piknik by dzieci się dobrze bawiły a przy okazji uczyli tolerancji, równości i szacunku do drugiego człowieka.

   ,,Oczywiście w gronie osób zainteresowanych wydaje się to niewinną zabawą ale ogółowi społeczeństwa już nie.
   ,,

   Ogól społeczeństwa nie ma nic do lgbt xd

   ,,O takich sprawach decyduje społeczeństwo przez swoich posłańców,,

   Posłów.

   I ruchy lgbt działają bardzo dobrze, skoro liczebność i ilość marszy się zwiększa z roku na rok a coraz więcej osób nie ma nic do związków partnerskich i małżeństw osób tej samej płci.

  •  

   @Mirrak biorąc pod uwagę ilość manipulacji w odpisywaniu na mój komentarz to nie dziwię się że ludzie do nich dołączają bo omamić to potraficie.

   +: rundak
  •  

   @Mirrak: Przeczytaj koleś to co napisał aarahon i jak mu odpowiedziałeś xD no skisłem srogo, ładnie jesteś zakręcony :D

  •  

   @aarahon:
   Jakich manipulacji? Napisz wprost :p

  •  

   Ty wiesz, że rysowanie tęczy to nic złego a rysowanie martwych ludzi przez dzieci już tak?

   @Mirrak: Nie chodzi o to co rysują dzieci a o intencję którą mają w tym dorośli. Nawet niżej napisałem to:

   Ważna jest intencja. Oni nie urządzali rodzinnego pikniku by dzieci się bawiły tylko użyli dzieci do promowania ruchów LGBT czy czegoś podobnego. Taka sama sytuacja by była gdyby nieświadomym historii naszego kraju dzieciom dać kredę i poprosić o rysowanie "indyjskiego znaku szczęścia".

   Dla Hindusów to znak szczęścia, dla nas to swastyka. Dla małego dziecka to kilka kresek z których ma radochę jak mu prosto wyjdą, tak jak z rysowania tęczy. Ale one nie wiedziały że nie malują tęczy którą być może zobaczyły w swojej kreskówce czy na niebie. One malowały symbol ruchu LGBT bo taka była intencja rodziców czy opiekunów.
   A ty tylko o tych martwych ludziach... To przemilczenie.

   Napisałem:

   Ty wiesz ile ja bym dał żeby homoseksualiści nie obnosili się ze swoją orientacją ostentacyjnie a nikt heteroseksualny nie ubliżałby im itd?

   Niestety w odpowiedzi otrzymałem:

   Znowu bez sensu, hetero odnoszą się z swoja orientacją to i homo to mogą.

   Ale nie widziałem żeby w biały dzień, na ruchliwych ulicach dużych miast hetero obnosili się ze swoją seksualnością w taki sposób jak na obrazku:

   pokaż spoiler http://www.tygodniknarodowy.pl/static/uploads/blog/konarzewska_parada_rownosci.jpg


   Pominięcie słowa OSTENTACYJNIE to już manipulacja.

   Napisałem (w kontekście malowania kredą)

   Oni nie urządzali rodzinnego pikniku by dzieci się bawiły tylko użyli dzieci do promowania ruchów LGBT

   a w odpowiedzi że:
   Kłamstwo na które nie masz żadnych dowodów.
   No mam dowody. A skoro mam dowody to znaczy że nie jest to kłamstwo tylko Ty kłamiesz.

   To nie był piknik.
   Koordynator okręgowy przedwiośnia mówił o rysowaniu tęczy jako wyrazie solidarności z osobami LGBT oraz innymi osobami wykluczonymi ze społeczeństwa (swoją drogą ciekawe czy pedofile też łapią się do tej grupy) podczas wywiadu.
   Wystarczy?

   Zacytowałeś:

   Oczywiście w gronie osób zainteresowanych wydaje się to niewinną zabawą ale ogółowi społeczeństwa już nie

   wyrwane z kontekstu i skomentowałeś to tymi słowami:

   Ogól społeczeństwa nie ma nic do lgbt xd

   To Ci powiem że nie bardzo wiem o co chodzi ale domyślam się że starasz się wyrazić zdanie że społeczeństwo nie ma nic przeciwko LGBT, to ludzie którzy przychodzą na kontrmanifestacje itd mają coś do LGBT ale nie można ich mieszać w ogół społeczeństwa bo to wyrzutki. To zakrzywianie rzeczywistości...
   Nie chcę Cię uświadamiać o możliwych wynikach uczciwie przeprowadzonej ankiety na ten temat...

   Ale końcówka próbująca zdyskredytować mnie jako rozmówcę poprzez poprawienie mnie...

   ,,O takich sprawach decyduje społeczeństwo przez swoich posłańców,,

   Posłów.

   No a kto to jest poseł? Bo jedna z definicji to:

   człowiek wysłany przez kogoś w celu załatwienia jakiejś sprawy, oznajmienia czegoś itp.

   A ja staram się przypomnieć ludziom po co są parlamentarzyści w niższej izbie i kto ich wybiera, a przede wszystkim dlaczego. I piszę to specjalnie żeby Ci ludzie którzy zasiadają w parlamencie służyli narodowy a nie uprawiali swoją politykę.

  •  

   @aarahon:

   ,,Nie chodzi o to co rysują dzieci a o intencję którą mają w tym dorośli. Nawet niżej napisałem to:,

   Ale intencja nie jest zła i jest bardzo dobra. Promuje pozytywne wartości.

   ,, Dla małego dziecka to kilka kresek z których ma radochę jak mu prosto wyjdą, tak jak z rysowania tęczy. Ale one nie wiedziały że nie malują tęczy którą być może zobaczyły w swojej kreskówce czy na niebie. One malowały symbol ruchu LGBT bo taka była intencja rodziców czy opiekunów. ,

   I nie ma, znowu, w tym nic złego, bo nadal malowali pozytywny symbol. I to nadal nie usprawiedliwia zachowania tych sebiksów, którzy gówno mają do powiedzenia jeżeli chodzi o wychowanie nie swoich dzieci. Co za relatywizm moralny.

   ,,Ale nie widziałem żeby w biały dzień, na ruchliwych ulicach dużych miast hetero obnosili się ze swoją seksualnością w taki sposób jak na obrazku:

   ,,

   Raz, błąd logiczny cherry picking i w tym zdjęciu nie ma nic złego.
   Dwa, ponieważ orientacja heteroseksualna nie jest dyskryminowana na świecie. Proste.

   ,,Pominięcie słowa OSTENTACYJNIE to już manipulacja.
   ,,

   Nieprawda.

   ,,No mam dowody. A skoro mam dowody to znaczy że nie jest to kłamstwo tylko Ty kłamiesz. ,,

   Nie masz dowodów. Nie przedstawiłeś ich.

   ,,Koordynator okręgowy przedwiośnia mówił o rysowaniu tęczy jako wyrazie solidarności z osobami LGBT oraz innymi osobami wykluczonymi ze społeczeństwa (swoją drogą ciekawe czy pedofile też łapią się do tej grupy) podczas wywiadu.
   Wystarczy?,,

   Raz, jesteś naprawdę wielkim dzbanem w swojej próbie nawiązania do pedofilii , co za zakompleksiony człowiek xd.

   Dwa, znowu nic w tym złego, dzieciaki i organizatorzy akcji zachowali się bardzo dobrze, jak racjonalni, inteligentni ludzie, w przeciwieństwie do narodowych zwierząt.

   ,,To Ci powiem że nie bardzo wiem o co chodzi ale domyślam się że starasz się wyrazić zdanie że społeczeństwo nie ma nic przeciwko LGBT, to ludzie którzy przychodzą na kontrmanifestacje itd mają coś do LGBT ale nie można ich mieszać w ogół społeczeństwa bo to wyrzutki. To zakrzywianie rzeczywistości...,,

   Nie, to co napisałem. Ogól społeczeństwa nie ma nic do lgbt xd

   ,,No a kto to jest poseł? Bo jedna z definicji to:
   ,,

   Ale poseł to nie posłaniec, te słowa oznaczają coś innego. Radze się dokształcić i nie popełniać błędów logicznych polegających na powierzchownej generalizacji, cherry pickingu. I twój relatywizm moralny naprawdę widać, podobnie jak próba bronienia zachowania debili i bandytów, którzy niszczyli ludziom zabawę i nie mieli żadnego prawa tego robić, ani by narzucać innym swoją nie tolerancje i ograniczenie umysłowe.

  •  

   @Mirrak znów robisz to samo. Żal mi ludzi którzy słuchhają takich jak Ty

  •  

   @aarahon: Miej na uwadze że @Mirrak jest najprawdopodobniej chory psychicznie - nie widzę innego wytłumaczenia na to, że naspamował prawie 1900 komentarzy przez około 2 ostatnie miesiące pod wpisem sprzed 2 lat: https://www.wykop.pl/wpis/24416195/przeczytalem-wiedzmina-bez-sezonu-burz-i-jestem-mo/ (zobacz obrazek)
   W sumie większość z nich to powtarzanie tego samego w kółko (autyzm?). Aż przykro mi się zrobiło, że wcześniej wytykałem jego nieumiejętność prawidłowego formatowania komentarzy, a widzę że dalej wstawia 2 przecinki, 1 przecinek, gwiazdki... Szkoda typa

   źródło: asdgasljdhf.png

  •  

   @hlavni_nadrazi: W sumie co próbowałeś udowodnić tym wpisem? Że były dzieci, rysowały tęczę, a przyszli sebixy i polali je wodą? To dokładnie było na głównej.

  •  

   @NieWiemASieWypowiem:

   xD

   ,,Miej na uwadze że @Mirrak jest najprawdopodobniej chory psychicznie,,

   Miej na uwadze że stosowanie ad personam jest po prostu głupie ;v

   ,,nie widzę innego wytłumaczenia na to, że naspamował prawie 1900 komentarzy przez około 2 ostatnie miesiące pod wpisem sprzed 2 lat: ,,

   Czemu? Nie serio czemu akurat tyle komentarzy ma świadczyć o byciu nie zdrowym psychicznie? Biorąc pod uwagę, że to zwykła zabawa moja z jakimś gościem. polegająca na tym, że obydwoje piszemy to samo :v.
   I żeby być uczciwym to ta druga strona, odświeżyła ten stary wątek, nie ja :v

   ,,W sumie większość z nich to powtarzanie tego samego w kółko (autyzm?),

   Acha. Obawiam się że autyzm to coś więcej niż tylko powtarzanie w kółko tego samego. Już pomijam że ja nie powtarzam nawet tylko wpisuje ciągle to samo.

   ,,Aż przykro mi się zrobiło, że wcześniej wytykałem jego nieumiejętność prawidłowego formatowania komentarzy, a widzę że dalej wstawia 2 przecinki, 1 przecinek, gwiazdki.,,

   Stosowałeś zwykłe ad hominem w dyskusji i odwracanie kota ogonem, jasne interpunkcja jest wazna, ale nie koniecznie na tym portalu zwłaszcza, gdy chodzi o wybierane odpowiedzi. I sorry, ale to nie ty decydujesz jak prawidłowo formatować komentarz a jak nie :v

  •  

   @aarahon:
   Mi żal, że nie masz argumentów :p

  •  

   @hlavni_nadrazi: ja pierdole ale ktos ma smutne zycie ze idzie i maluje jaką zjebaną tęcze XDD

  •  

   @hlavni_nadrazi jprdl xD ktoś wziął dzieciaki bo nie miał co zrobić z kim ich zostawić więc wziął je na jak się mu wydawało spokojny marsz ale grupie troglodytów widząc tęczę przepaliły się styki widząc jak dzieci malują tęczę nieświadome nawet o co w tym chodzi.

   Na ten moment: co najmniej 448 kolejnych troglodytów na wypocz.ru

  •  

   @hlavni_nadrazi rozumiem ze dzialacze RN przychodzac z dziecmi na swoje marsze tez sa obrzydliwi i uzywaja dzieci do celow politycznych? Przeciez Ruch Narodowy to partia polityczna :p
   A tych sebkow, ktorzy postanowili przerwac sodomicka akcje propagandowa trudno nazwac inaczej niz troglodytami, zobacz jak oni sie prężą spiewajac te swoje przyspiewki, jak sie gotuja, no zwierzeta xD