Wpis z mikrobloga

Kurde. Się poślizgnąłem, nieważne. Yyy, chciałem tutaj ponimfomować… Nastemna sprawa wyciekła… do mnie, przyszła do mnie, ogunie. Yyy, Z…byszek Kupiec… Co robi? Kradnie… yy, kury sąsiadom i wynosi to na Wschodniej. Później przyjeżdża kurier, bierze to i sprzedaje w lombardzie. Takie… coś takiego dostałem ifomację… No… to czeba być niezłym… człowiekiem chorym, żeby somsiadom u… y… kraść… kury i wno… i wynosić to na Wschodnie wynosić. No, ale tak jak mówię, no… \*mlask\* takią infomację dostałem… Mmm, śmieszna nimfomacja fachfachtem, ALE… nie moja broszka. On u… kradnie kury… somsiadom, a później wynosi… na Wschodniom, żeby kurier brał i sprzedawał w lombardzie. Niezły… ga…gatek z tego… Zbyszka Kupca hyy, co ma lat czternaście pff, pff. Ja #!$%@?ę, czeba m… nie by… być zjebem jak on. Kutko i na temat, pozdawiam, elo.

#bonzo #transkrypcjategotypu #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo #patostreamy
Formbi - Kurde. Się poślizgnąłem, nieważne. Yyy, chciałem tutaj ponimfomować… Nastemn...
  • 2