Wpis z mikrobloga

Dziś w nocy straciłem swoją przyjaciółkę, wierną kompankę, cudownego pieska. Odeszła we śnie, nie cierpiała. Niestety ze względu, że mieszkam w innym mieście - nie mogłem przy niej być, nie mogłem jej wyprowadzić na jej ostatni spacerek... Nigdy nie lubiłem i nie lubię, gdy ludzie wylewają w Internecie swoje prywatne rzeczy, ale chciałbym jej podziękować za te wszystkie lata, które miałem okazję przy niej być. Mam nadzieję, że ganiasz gdzieś tam po psim niebie, w pyszczku trzymając największego kamyka, jaki udało Ci się znaleźć i udźwignąć. To niesamowicie boli, płaczę pisząc ten post. Ale kocham cię psinko, jeszcze się zobaczymy :(

#pies #zalesie #feels #pokazpsa
tokar90 - Dziś w nocy straciłem swoją przyjaciółkę, wierną kompankę, cudownego pieska...

źródło: comment_RiweVSRur8xomxKW9fdsdTfi0craw26S.jpg

Pobierz
  • 15
ale chciałbym jej podziękować za te wszystkie lata, które miałem okazję przy niej być

kocham cię psinko, jeszcze się zobaczymy :(


@tokar90: no to dobrze, ze dziekujesz na wykopie - na pewno przegląda. imo to nie miejsce na takie rzeczy.
@tokar90: Trzymaj się Miras, przynajmniej dobrze, że się nie męczyła tylko w spokoju odeszła. Pamiętam w jakich cierpieniach mój pies rok temu odchodził, po dziś dzień mam łzy w oczach jak przypomnę sobie jego ostatnie chwilę.