Wpis z mikrobloga

Przeciętni Polacy, neuropki: problemem nie są księża, bo nie można dyskredytować całej grupy przez pryzmat pojedyńczych przypadków. Kościół wiele razy przysłużył się, szczególnie współcześnie, do walki z głodem, prześladowaniami na tle religijnym. Najważniejszy jest mechanizm unikania odpowiedzialności karnej.

Reszta: ta, guwno, nie ma żadnego problemu, a tak poza tym wśród nauczycieli i murarzy też są pedofile. To co lewaku, powołujemy komisję ds. pedofilii wśród murarzy? Pewnie nie, bo szukacie tylko kozła ofiarnego
@UchoSorosa: wracaj wsadzać sobie w tyłek te twoje różności których nazw nawet nie znam bo się robią zimne.
A skoro tak cię ten tyłek piecze to dziś popijam z żoną wino białe, wytrawne, własnego wyrobu, a ty możesz mnie cmoknąć w pompkę przegrywie.
( )
Nie żałuję cię ani trochę sam, jesteś winien swojego przegrywu.
@Sabarolus: przestań ćpać albo napisz do kolegi moze coś dziś
Tylko małe pytanie, skoro chcesz mi dopiec


@Grubsztyk: Dopiekłem ci? mi to nie przeszkadza czy jesteś gejem czy nie, tobie powinno przeszkadzać podobno masz dzieci - a zgodnie z definicją wykopową takie właśnie zachowania homoseksualne kształtują dzieci. to się nazywa promocja LGBT - promujesz w domu wśród nieletnich? wiesz jak się to skończy? syn w rurkach a córka feministka.
Szkoda mi ciebie.
@UchoSorosa: długo zeszlo ci pisanie tej odpowiedzi i wyszlo gówno. Ale czego oczekiwać od półglowka jak ty ( )

Ty się przegrywie nie martw o to jak wychowam dzieci bo to jest coś co nie będzie ci nigdy dane.