Wpis z mikrobloga

A idźta w #!$%@?. Po co ja piszę jak nikt nie odpisuje w tych #!$%@? aplikacja?

40 par na Badoo i #!$%@? cisza, albo kilka słów napiszą albo wgl. Sama żadna z siebie królewna nie napiszę. Syf i trzy metry mułu.

Jedna na pytanie dlaczego nie pisze pierwsza, odpisała mi że nie chce się narzucać, więc zapytałem po co serduszka i takie aplikacje, po chwili usunęła sparowanie. ¯\_(ツ)_/¯

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 42
@MamutStyle: Te aplikacje to są #!$%@? fest.
Ja mialem pary i pisze do jakiejś #!$%@?, to albo nie odpisuje, albo kontakt urywa sie po dwoch wiadomosciach.
Do jednej napisalem ze jest jakas pro uber elo zajebista, to wymienilem z nia pare wiadomosci, ale jak tylko przestalem spermić, to przestała księżniczka odpisywać i utwierdzilo mnie to w przekonaniu ze trzeba stamtad palic wroty.
@7845: Z Tobą chyba pojadę.
@OdBiedyPolitolog: Teraz już prowokuję, teraz napisałem do jednej czy hej co tam wystarczy czy trzeba się bardziej starać. ¯\_(ツ)_/¯
@motaboy: Ja jestem oazą spokoju tak naprawdę. Ale denerwuje mnie taka ignorancja kobiet, kiedy ja się staram i pisze wiadomość nie w stylu elo jak leci, tylko naprawdę żeby jakoś zaciekawić. XD
@Michalinaaa: Na koncert to ja jadę #!$%@? głowa i skakać, nie mam
@MamutStyle: ,,Jedna na pytanie dlaczego nie pisze pierwsza, odpisała mi że nie chce się narzucać, więc zapytałem po co serduszka i takie aplikacje, po chwili usunęła sparowanie. ¯_(ツ)_/¯"

Może po prostu szuka ogarniętego życiowego faceta, a jak nawet w necie nie potrafisz napisać od siebie kilku zdań tylko czekasz aż kobieta zrobi to za Ciebie to wysyłasz sygnał że takiego potencjału nie masz.
@vnananv7: Za każdym razem chce zaciekawić.. dlatego denerwuje mnie ignorancja. Już pisałem..
Ja jestem oazą spokoju tak naprawdę. Ale denerwuje mnie taka ignorancja kobiet, kiedy ja się staram i pisze wiadomość nie w stylu elo jak leci, tylko naprawdę żeby jakoś zaciekawić.
@vnananv7: To było prowokacyjnie. Czasami to takie elaboraty wymyślam, że sam się wzdrygam czy aby druga strona nie pomyśli, że coś ze mną nie tak. Zresztą lubię dużo pisać, tak jak dużo mówić realnie. Dlatego jak ktoś odpisuje mi jednym wyrazem, na moje 10 zdań to rzeczywiście jedyne co mogę zrobić to podziękować.