Wpis z mikrobloga

A idźta w #!$%@?. Po co ja piszę jak nikt nie odpisuje w tych #!$%@? aplikacja?

40 par na Badoo i #!$%@? cisza, albo kilka słów napiszą albo wgl. Sama żadna z siebie królewna nie napiszę. Syf i trzy metry mułu.

Jedna na pytanie dlaczego nie pisze pierwsza, odpisała mi że nie chce się narzucać, więc zapytałem po co serduszka i takie aplikacje, po chwili usunęła sparowanie. ¯\_(ツ)_/¯

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 42
@vnananv7: To ostatnia rzecz o której aktualnie myślę, chcąc kogoś poznać. Tracę wiarę w ludzi i w to że moje pokolenie ma choć trochę oleju w głowie. Z jednej jak i drugiej strony ignorancja, brak zainteresowań oraz brak tematu do rozmowy. To chyba przez ich infantylność oraz wypaczenie przez wszystkie te społecznościowe aplikacje w których to pragną atencji i zainteresowania, tworząc swój fikcyjny piękny świat, który tak naprawdę jest nudny i
@MamutStyle: Po pierwsze nie skupiać się na gównianych doświadczeniach życiowych. Wiadomo, że miały na Ciebie wpływ ale to już przeszłość. Chyba jedyna opcja to próbować i nie przejmować się porażkami. Jak trafisz na odpowiednią osobę to powinno się udać.
#!$%@? portale randkowe. Szukaj połówki w swoim otoczeniu


@Mariusz_Drugi: podaj przykład szukania w swoim otoczeniu wiodąc typowe życie praca+studia w IT, zamieniam się w słuch xD

Co do tinder/badoo - rzadko, ale zdarzają się tam normalniejsze laski, wystarczy mieć wprawne oko. Jeśli już namierzy się profil laski wyglądającej na normalną, warto w miarę możliwości obadać insta, fejsa, co tam ma. Często w moim wypadku skutkowało to #!$%@? takiej osoby z par.
@TheFlash: Jak poznac kto jest wartosciowy? Kiedys wpadlem na pomysl by lajkowac wszystkie i sortowac dopiero wtedy jak bedziemy mieli match... No i mnie #!$%@? sparowalo z dziewczyna z ktora kiedys randkowalem ale dala mi kopa w dupe...
@MamutStyle: najlepsze i najciekawsze rozmowy to miałem na Gadu Gadu, jak było jeszcze anonimowe losowanie - dawało Ci kogoś i 9 minut na pisanie z nim bez udostępniania numeru, awatara czy czegokolwiek. 9 minut na rozmowę, jak się spodobaliście sobie, to dostawaliście nawzajem swoje numery. Bez oceniania po wyglądzie, czas limitowany, więc każdy starał się jak mógł, piszesz tylko z jedną osobą na raz, więc się skupiasz.
@iEarth: Bo ile mogę do jasnej Anielki pisać.. rozwijać swoją wypowiedź, a w większości przypadków nie dostawać żadnej odpowiedzi, w ostateczności tylko kilka słów?
Nie mam zamiaru już zaciekawiać bo to nie jest warte mojego czasu. Usunąłem wszystkie aplikacje, bo nic tam dobrego i przekonałem się o tym na własnej skórze. W morzu gówna, może i znajdzie się kilka perełek, ale to nic nie znaczy w zalewie tak wielkiego szamba.
A