Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dawanie koperty z pieniędzmi państwu młodym to jakaś pojebana akcja.
    Skoro para chciała abym pojawiła się na ich weselu, niech nie oczekuje ode mnie zwrotu kosztów za miejsce. Co to za popieprzona tradycja? Płacić za udział w jakiejś szopce, abstrahując od tego, że jest możliwość odmówienia.

Super impreza, nie dość, że droga to widok nachlanego towarzystwa nie napawa chęcią.
    Chcecie mieć wesele? - ponoście tego konsekwencje finansowe a jak Was nie stać to nie róbcie.

pokaż spoiler Podobno wesele robi się dla gości a nie dla siebie.

#zwiazki #slub #wesele
    pokaż całość

odpowiedzi (120)

Szybkie pytanko. Którą pizze upiec? Salami czy 4 sery?

odpowiedzi (66)

Ostatnio zdarzyła mi się przykra sytuacja z dziewczyną. Po około roku czasu bycia razem zastałem ją całującą się z innym chłopakiem. Postanowiłem się wycofać i przygotować "zemstę". Natknąłem się na pewne ogłoszenie na facebooku gdzie facet chciał oddać gruz za darmo z możliwością "dostawy" za odpowiednią dopłatą. Popisałem z facetem, ugadałem co i jak - zapłaciłem za dostawę podałem adres na który ma dostarczyć "towar" i kazałem wyjebać przed bramę, bramę mojej byłej dziewczyny. Jestem z siebie dumny
    #czujedobrzeczlowiek #logikarozowychpaskow #zwiazki #wygryw #chwalesie #p0lka
    pokaż całość

odpowiedzi (115)