Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z wiekiem z mojego ojca robi się coraz większy mentalny Janusz. Już pomijam wszystko związane z hipokryzją - jak ktoś coś robi złego to trzeba z tym walczyć, ale jak on robi to samo to "no jaki mam wybór" albo "co zrobisz jak nic nie zrobisz". Ale najbardziej #!$%@? mnie to wygłaszanie mądrości w temacie, o którym ma zerowe pojęcie. A czym mniej zna dany temat, to z większą zaciekłością broni swojej "racji". Swoją drogą ciekawe jaką to ma nazwę w #psychologia
Jakieś pół roku temu zacząłem ćwiczyć na siłowni. Najpierw z myślą o redukcji 3-5 kg a potem typowo na masę. Tyle ile się bzdur nasłuchałem to głowa mała, ale najgorsze było, że raz doszło do takiej kłótni, że się prawie z domu wyprowadziłem. Przykłady jego teorii:
1. "Jak chcesz spalić tłuszcz to rób brzuszki". Na nic tłumaczenie o deficycie kalorycznym, brzuszki usuwają tłuszcz z brzucha i #!$%@?.
2. "Chcesz schudnąć to nie jedz po 20". I jak wyżej, nie przetłumaczysz. Całe życie tak było i każdy mi to powie. Dałem mu raz badania to stwierdził że to opłacone. Przez kogo? Przez nocne bary?
3. "Ty już sobie nowej wątroby szukaj bo łykasz tyle tych leków". Moje leki to aszwaganda, omega-3 i białko. Mocne słowa jak na typa jedzącego boczek na słoninie i łykającego paczkę apapu bo ma "migrenę", z którą nie pójdzie do lekarza bo w '86 lekarz go źle potraktował.
4. No ewentualnie w zależności od okoliczności białko może też być sterydami. Przynajmniej raz na tydzień jak spotka mnie w kuchni robiącego szejka to wspomina kolegę z zawodówki Jurka, który po sterydach przytył 90 kg i urosły mu cycki. #!$%@? z tym, że pana Jurka zostawiła żona, zabrała mu dzieci, dom i psa, więc panu Jurkowi nie zostało nic innego niż picie i #!$%@?.
5. "Jak chcesz porządne mięśnie to idź węgiel powrzucaj. Ja całe życie coś robiłem i jakoś wyglądałem." Wiadomo, od siłowni rosną gorsze mięśnie, a trening to bezcelowe #!$%@?. Lepiej poleżeć przed telewizorem zmieniając kanał co 3 sekundy.

Założę się, że nie tylko u mnie tak jest. Łączmy się w bólu i podrzucajcie najciekawsze kocopoły, które usłyszeliście w kontekście ćwiczenia.

#mikrokoksy #janusze #nosacz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
OgnistaProgramistka: "Takie głupoty to i ja mogłem napisać" - o czymkolwiek, co nie jest zgodne z poglądami przysłowiowego Janusza
"Jak on k... jedzie? Zaraz mu pokażę!" - jakakolwiek sytuacja na drodze, nie ważne, że Januszek jeździ gorzej swoim g... autem
"Zróbcie to tak i tak, mówię wam, tak jest dobrze, nie te wasze wymysły." - o czymkolwiek, co chce się zrobić w jakiejkolwiek dziedzinie (Januszek 0 pojęcia ale da rady)
"Hehe