Wpis z mikrobloga

Pisałem wczoraj gdzie się znajduje I filia Banku Bożego - Kleosin. Załączam mapki poglądowe, lokalizacja może być niedokładnie zaznaczona (w promieniu +-50-100m), jednak tam znajduje się ziemianka z fotelami, miejscem na palenisko itd., w której Major rozmawia z Bogiem.

P.S. Jest to jednak bardziej wgłąb lasu jak jest oznaczenie na ostatniej fotce.

#kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski #major
Pobierz DarthZbuk - Pisałem wczoraj gdzie się znajduje I filia Banku Bożego - Kleosin. Załącz...
źródło: comment_6UJdebirtSyQd5bgrD1HzbSjJq6U93cy.jpg
  • 29
@elektryczny_mariusz: to sa jedynie moje przypuszczenia na podstawie tego co wiem, że tam na bank jest i by idealnie spełaniało swoją rolę, spanie tam jest, miejsce na rozpałkę jest, dach pod głową jest, cisz i spokój zapewnione no i wydaje się dużo bardziej prawdopodobnym niż miejscówka, która była odwiedzana ostatnio przez Fiodorczuka
@PZt37: @Docent_nauk: @DarthZbuk:
Ale jak ktoś wysłał mi wcześniej 2 filmiki od Nitra to ewidentnie jest to las liściasty. Las na Pieczurkach i w Kleosinie jest z tego co kojarzę lasem iglastym, chociaż co do Pieczurek nie jestem pewien. Połowa chyba jest liściasta a druga cześć iglasta, no i dojeżdża 12 pod sam las. W sam raz ze Szkolnej XD

W lesie Zwierzynieckim za dużo osób chodzi więc chyba