Wpis z mikrobloga

Pisałem wczoraj gdzie się znajduje I filia Banku Bożego - Kleosin. Załączam mapki poglądowe, lokalizacja może być niedokładnie zaznaczona (w promieniu +-50-100m), jednak tam znajduje się ziemianka z fotelami, miejscem na palenisko itd., w której Major rozmawia z Bogiem.

P.S. Jest to jednak bardziej wgłąb lasu jak jest oznaczenie na ostatniej fotce.

#kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski #major
DarthZbuk - Pisałem wczoraj gdzie się znajduje I filia Banku Bożego - Kleosin. Załącz...

źródło: comment_6UJdebirtSyQd5bgrD1HzbSjJq6U93cy.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@PZt37: Tam domki są obok, domki kawalek polnej drogi, tory i las to może gdzieś tam się chowa. Z tego co pamiętam to tam jest dużo krzaków a na filmiku ich za bardzo widać nie było.
Gdyby nie sesja to bym pojeździł rowerem się porozglądał i tak codziennie gdzieś jeżdziłem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DarthZbuk ale wiecie o tym, że jeśli major wynajmuje sobie jakiś pokój w hostelu/jest u kogoś na chacie, to wszelkie wasze teorie o ćpaniu pod chmurką są nic nie warte?
  • Odpowiedz
@Alzena:
Nie wynajmuje, bo:
Jest sknera
Nikt by mu pewnie nie wynajal po raz kolejny, gdyby zostawil pokoj przesiakniety zapachem rozpucha
Na filmach bylo widac, ze wraca mokry i brudny, choc nie tak, jak wygladalby spiac w lesie, pod chmurka, zwlaszcza jesienia/zima. Dlaczego najbardziej prawdopodobne miejsce to ogrodki dzialkowe, jakis pustostan, ewentualnie chlewik ktory niegdys czesto wspominal jako miejsce odpoczynku psychicznego od wrzaskow Konona
  • Odpowiedz
  • 2
@Docent_nauk tylko wtedy nikomu nie zależało jeszcze aż tak bardzo, żeby znaleźć jego legowisko - a przynajmniej nie było to tak widoczne i oczywiste również dla niego samego. W lesie miał spokój, nikt go nie szukał, mógł sie swobodnie inhalować. Sytuacja zmieniła się odkąd znaleziono butelki po nitro w lesie, od tamtego momentu wiedział, że już nie jest bezpieczny i mógł znaleźć sobie dużo bardziej zaciszne miejsce. Oczywiście nie wykluczam wąchania pod
  • Odpowiedz
@Alzena:
Dokladnie o tym pisze. Wachanie pod chmurka, to pewnie znikomy procent nitrospacerow majora. Mozliwe ze to opcja na cieplejsze, pogodne dni, gdy nie grozi zamarzniecie, ew powazna choroba.
Fotki majora robione w czasie wypraw, wskazuja na ta sama czesc miasta, jednak nie koniecznie las gdzie buszowal Sradek z kamera
  • Odpowiedz