Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: załatam jeszcze dziurę w ścianie w dużej sypialni i dam ogranicznik, żeby znowu drzwi tej dziury nie #!$%@?ły, nasmaruję drzwi balkonowe, naprawie kanapę w tv roomie, zamontuję jakiś nawiew w pz, żeby w końcu się tam oddychać dało, aaa i wyczyszczę basen zewnętrzny, bo basen powinien służyć do pływania, a nie kierwa glonów :)
  • Odpowiedz
@kluskizserem:

polecam zrobić zdjęcie z karteczką dedykacji dla wykopu w celu weryfikacji konta ( ͡º ͜ʖ͡º)

Eee to na 100% Radzio. On zawsze pisząc posty robi najpierw spację, a później przecinek ;P

@radohanys: Nie oglądałem tego programu, ale cieszę się, że mogłeś się wypromować, bo mało komu chce się robić w tym małym smutnym mieście tyle pozytywnych charytatywnych akcji co Tobie. Wykorzystaj tę siłę najlepiej
  • Odpowiedz
@Zalogowalam_sie: No ja myśle. Wywiadzik bez hanysa i Igorka nie ma sensu. To jest bekson ze tak mało wywiadów ma igorek biorąc pod uwagę jaki kontent robił w BB xD nie wiem może ja nie ogarniam dzisiejszych czasów i dla mediów ciekawsze są takie betoniary czy #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@radohanys: winien jesteś bólu żołądka wielu użytkowników Wykopka za te wszystkie pyszności, jakie żeś wyczarował w kuchni, a nam tu ślinka ciekła przy komputerach! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@radohanys: Radziu, dla mnie - i dla wielu wykopków - byłeś (razem z Maćkiem) najlepszym mieszkańcem domu Wielkiego Brata. Szkoda, że nie wygrałeś głównej nagrody, ale wierzę, że i tak dużo wyciągniesz dzięki obecności w tym programie. Dużo szczęścia i powodzenia!
  • Odpowiedz