Wpis z mikrobloga

I cyk kolejny #niebieskipasek mnie odrzucił/przestal sie odzywać. Myślałam, ze tym razem bedzie inaczej. Nie bylam nachalna, wykazywalam zainteresowanie tym czym sie zajmuje i jego osobą. Wiele razy spedzilismy ze sobą bardzo duzo czasu rozmawiajac na przeróżne tematy.Duzo sie o sobie dowiedzieliśmy. Czesto mowil mi, ze mu sie bardzo podobam, przytulalismy sie i calowalismy(nie bylo beniz into bagina) Nagle po jego tygodniowym wyjeździe podczas spotkania wyczulam, ze cos jest nie tak. Byl caly czas zamyslony i nieobecny. Powiedzial mi, ze wyjeżdża z miasta i calkowicie chce zmienić otoczenie, ludzi bo chce poznać prawdę o sobie( chce być lepszym człowiekiem) nie poruszylismy kwestii co z nami, bo w sumie nigdy o tym otwarcie nie rozmawialiśmy, jednak juz wiedzialam o co chodzi.
Jak juz myślę, ze to moze być ta osoba to nagle pragnie zmieniać siebie i wyjechać w dzicz.. wnioski są jedne muszę byc strasznie nudną osobą jesli nie moge zatrzymać przy sobie nikogo, a tylko na chwile.
#przegryw #zwiazki #zalesie
  • 46
@cien_samego_siebie: To o czym piszesz to codzienność przegrywa... Pewnie tego nie zauważyłaś, bo zawsze znajdzie się ktoś kto wykaże tobą minimalne zainteresowanie( ͡° ʖ̯ ͡°) Widzisz ty doznałaś przynajmniej bliskości drugiej osoby, krótko, bo krótko, ale jednak, a są tu osoby którym nawet to nie było dane... No i piszesz kolejny, więc nie jest z Tobą aż tak źle jak chciałabyś komuś wmówić
@cien_samego_siebie: W sumie dobrze rozumiem o czym piszesz, bo ostatnio też łapią mnie feelsy. Chciałoby się z kimś porozmawiać, nawiązać bliższą relację, gdzieś wspólnie wyskoczyć czy choćby poczuć się dla kogoś ważnym. Dodatkowo jak nie ma się za wysokiej samooceny lub życie dociska to dołuje to tym mocniej...
@Poliorketes: @cien_samego_siebie: Polecam najpierw polubić samego siebie, wtedy własne towarzystwo przestanie być dołujące.
OP sprawia wrażenie człowieka, który chce wszystkim zrobić dobrze, a potem obwinia się gdy związek nie wypali bo przecież "tak bardzo sie starałam i nie wyszło, więc coś ze mną musi być nie tak". To bardzo typowe u osób, które są ciągle nieszcześliwe, a w duzy uogólnieniu i skrócie - są takie bo zamiast zacząć od siebie,