Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie nie moje ale wiem, że potraficie zdziałać cuda Wykopki :) Także ten tego do dzieła.

UWAGA SADYSTA !!!! WARSZAWA - KTO POMOŻE ZLOKALIZOWAĆ BANDYTĘ? BARDZO PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE, TAKŻE W GRUPACH!!!

Dzisiaj w Parku Moczydło na warszawskiej Woli ok .20:00 spacerując z koleżanka i naszymi psami , zauważyłam bardzo zmęczonego idącego na szeroko rozstawionych łapach psa z podoczepianymi do kolczatki butelkami napełnionymi piaskiem. Z psem szedł młody, podpity ok 25 letni chłopak z butelka piwa. Pies na oko starszy, trochę dłuższa biala sierść w czarne laty, wysokość do kolan. Na szyi miał kolczatkę odwrócona kolcami do szyi a na kolczatce uwieszone obciążenie. Na około szyi widoczny był siny, szeroki ślad. Zareagowałyśmy pytając się dlaczego pies jest tak traktowany. W odpowiedzi usłyszałyśmy, że normalnie nosi obciążniki a dlatego, że jest niedobry dla właściciela. Zażądałyśmy zdjęcia obciążania z psa i po awanturze i straszeniu właściciela policja "właściciel" je zerwał. Niestety na słowo policja uciekł nam razem z psem. W nerwach udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie. Może ktoś z Was mieszka w pobliżu i rozpozna właściciela i męczonego psa. Ewidentnie pies jest bardzo źle traktowany. Jeśli rozpoznacie sadystę, proszę o informacje na priv - zgłoszę to na policję i jakiejś organizacji prozwierzecej!! Pomóżcie!!!!

#warszawa #csiwykop #wola #zwierzaczki #weterynaria
Mr_Kidada - Ogłoszenie nie moje ale wiem, że potraficie zdziałać cuda Wykopki :) Takż...

źródło: comment_2JI0Wk1lAiwzqXqHJUSuso7B5Wu0ilkB.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 27
@Mr_Kidada ale to zdjęcie nic nie ukazuje! Ku**a wykopki nie wiadomo czy nie robicie linczu na jakimś ziomki, bo ktoś napisał, że tak było. A to może być gówno prawda!!

Dziwnym trafem zdjęcia psa z butelkami nie zrobiłeś mimo, że udało Ci się z właścicielem pogadać. Policji też nie wezwałeś.

Wykop nie łykaj wszystkiego!!!
  • Odpowiedz
  • 4
@Mr_Kidada nie mam FB i nie będę zakładał by cokolwiek na nim zobaczyć. Jak masz zdjęcie i kolejne informacje gdzie widać uwiecznione dowody proszę wrzuć na mirko, ludzie nie korzystają już z fb.

Co w moim poście przeczy Twojemu? Wskazuje, że historia może być wyssana z palca, bo po policję trzeba było dzwonić od razu a za facetem iść, teraz będziesz dzwonił jak ktoś rozpozna () a zdjęcie
  • Odpowiedz
@MrMate: nadal nie czytasz ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO MASZ NAPISANE W PIERWSZYM POSCIE ???????????????????????? czy ty jesteś upośledzony jak większość dopiero co wychodzących z gimbazy?????? MASZ JAKO ŻE NIE JEST TO MOJE OGŁOSZENIE masz tez w miedzy postach link do fb. CZEGO CHCESZ WIECEJ???
Mr_Kidada - @MrMate: nadal nie czytasz ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

źródło: comment_WzLp382vBPNncGGActH1Y6PPrzzhBulf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Halbr: @MrMate: i dalej 1,5 tys ludzi się nudzi i udostępnia. Łacznie z rozmowa z osobą która uczestniczyła w zdarzeniu?? naprawde, aż tak trudno wejść i przeczytać. Nie macie fb wasza sprawa ja wam nie każe zakładać.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mr_Kidada No czytałem. Tam nie ma zadnych dowodów. Na zdjęciu nic nie widać, a pisać to sobie może każdy co chce. Ja bym się zastanowił nad udostępnianiem czegos takiego, później goscia zlinczują, a ten okaże sie niewinny.
  • Odpowiedz