Wpis z mikrobloga

#!$%@? co z tymi p0lkami jest nie tak

Przytrzymałem dziewczynie drzwi od klatki bo widziałem że idzie z ulicy w stronę klatki, dosłownie z 5 sekund stałem i trzymałem, ona doszła i z tekstem "nie prosiłam, poradziłabym sobie" oczywiście wyraz twarzy księżniczki, tzn zimny wzrok, słuchawki na uszach, i wypowiedziane bez emocj. Poszła w stronę schodów a ja tak se myślę wtf o co jej chodziło co jest złego w przytrzymaniu drzwi?

#!$%@? serio xD już nie można nic zrobić dobrego bo się księżniczka poczuje gorsza czy to jakaś feministka czy #!$%@? wie co nią kierowało
#p0lka #gownowpis #p0lki
  • 23
Przytrzymałem dziewczynie drzwi od klatki bo widziałem że idzie z ulicy w stronę klatki, dosłownie z 5 sekund stałem i trzymałem


@LuxEtClamabunt: Choćby i sam anioł spadł z nieba i przytrzymywał mi drzwi do klatki przez 5 sekund, to osobiście nadal czułabym się w tej sytuacji bardzo niekomfortowo - nie będę przecież biec, a jednocześnie widzę, że ktoś marnuje swój czas, czekając na mnie - na litość boską, po co? Nie
Pobierz uczalka - > Przytrzymałem dziewczynie drzwi od klatki bo widziałem że idzie z ulicy w...
źródło: comment_GUHTeiDlHE4KA1ZVwZdWfwNbRCQrtnRi.jpg