Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: nie nazywaj mnie hipokrytką :) Jesteś osoba przesiąkniętą hejtem widzę ze ten tag ci mózg wyplasowal, siedząc od rana do wieczora na tym tagu+streamie :)
Ty w ogóle wiesz co to znaczy hipokryta, ze tak używasz tego słowa wobec mojej osoby ??? Słucham :)
Ja nie #!$%@? o tym ze Olek imprezuje ze znajomymi Madzi teraz - tak jak IGOR teraz ( jak już chcesz tak o Igorze )
Tylko
@qq4life: nie wiem co za jaja wy sobie robicie, i nie fajnie ze się w to teraz wtrącasz, skoro tak twierdzicie ze ja to napisałam - proszę o screen :]
@BananowyBananowiec - to ciebie właśnie mogę nazwać hipokryta i od razu dać świetny przykład :) jechałeś po Igorze po nominacjach na Maćka itp., tutaj tez dajesz przykłady od razu na Igora - a jak Igor na live powiedział ze wbija na
@Zalogowalam_sie: ?????????????????????????????????????????????////////
Tylko jak już podajesz takie przykłady to uświadamiam Cię, ze moje zdanie się zmieniło nie tydzień temu nie dwa tygodnie temu a może tydzień po wywaleniu Maćka. Także jakbyś prześwietliła swoje posty (chyba tydzień/dwa wstecz ) to byś znalazła na to moją odpowiedz bo pisałem o TYM z tobą. TAKŻE NIE POGRĄŻAJ SIĘ podając takie przykłady. A @qq4life: może się wtrącać bo podał bardzo dobry przykład na twoją
@BananowyBananowiec: @qq4life: jezeli znajdziecie post ze mówiłam ze beka z Oleha, bo siedzi z Milexem itd, a Igor jest super bo ma ich w dupie i to prawdziwy git ( ͡° ͜ʖ ͡°) - to zwracam honor i ok w tym momencie mogłam być nazwana hipokrytka :]

Ty bananowy twierdzisz ze chyba tak ci się wydaje, szkoda ze potrafiłeś najpierw nazwać mnie hipokrytka zamiast sprawdzić :]
@Zalogowalam_sie: bo pamiętam co wypisujesz i to mi starczy nawet chyba TO JA CIĘ nazwałem OBROŃCZYNI Igora i ze próbujesz mu robić jakiś tani PR. JA CZY NIE JA. Także nie muszę sprawdzać bo dobrze pamiętam w jakim kierunku były pisane twoje wpisy. "ale ty nie przyznasz racji i tak" Jak już podajesz kolejne jakieś z dupy zarzucenia to Jakbyś chciała wiedzieć od zawsze przyznawałem rację i przepraszałem jak nie miałem