Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: jak jesteś po studiach, nie masz doświadczenia komercyjnego, to jak ktoś Ci zapłaci 500zl za logo i podstawową identyfikację to będzie dobrze, niestety jest masa grafików przez co rynek się psuje, i jeśli nie masz wyrobionej marki to jest ciężko. Ale jeśli faktycznie nie masz doświadczenia to lepiej się zatrudnij na jakiś staż czy juniora w agencji, bo nie ma nic lepszego na start :)
@Kien 500zl za logo odentyfikacje?? Serio? Przeciez to kupa roboty. Wolalbym pojsc robic do fabryki
No tak raczej na pewno sie gdzies zatrudnie. Ale ogolnie zrobilem dla kogos identyfikacje z pomocą promotora i moe wiem wlasnie ole moglbym chcieć
@lastro: wpisz sobie na allegro "logo", chyba że masz słabe nerwy, to nie. Tak w skrócie, to że dla Ciebie to jest kupa roboty, bo chcesz zrobić jakiś reaserch, coś kreatywnego, dopracować szczegóły, to jest super, ale niestety jest masa ludzi która bierze gotowy znaczek ze stocka, dopisze nazwę firmy jakimś Lato czy Open sansem, i takie logo zrobi w 15 minut a resztę identyfikacji z tego samego szablonu co innym
@Kien: Uhmm. Troche wyglada to przerazająco, ze ludzie robią komus logo ze stocka i po robocie ale trudno (jak tak w ogle mozna, przeciez inne firmy moga mieć to samo logo). I tak jakos nie upatrywalem swoich szans w freelencarze, bo nie jestem na tyle społeczny, zeby zdobywać klientow, byle bym chociaż znalazł dobrą prace na etat.
Czyli ogolnie po tych latach po prostu wyrobiłeś sobie dobrą marke i dlatego możesz
@lastro: w skrócie tak, ale to też nie jest tak że mam cały czas takie zlecenia i zarabiam 20k miesięcznie, bo takie to może raz, dwa razy w miesiącu się trafią większe + od tego trzeba odliczyć podatki :D ale głównie przez polecenia znalazłem sobie takich Klientów, którzy mogą tyle wydać, a mi to na tyle sprawnie idzie że to robię szybko, dlatego nieźle wychodzi, a na co dzień też współpracuję