Wpis z mikrobloga

Pokazuje wszystko. Nawet swój kibel... ale biedny pokazać wynik z wagi to już nie on ma swoje tabelki i wszystko tam poukładane. Boze jaki on głupi aż go szkoda. Dał by se na luz powiedział #!$%@? wam w dupę wazę 120 będę dalej żarł jak świnia. I dali by mu spokój. Ale nie on jest na diecie waga się waha 2-3kg. Serio jak go kiedyś lubiłem tak teraz nie mogę go słuchać i tego jak #!$%@? farmazony.
#mocnyvlog
  • 12
@Bebzunator ty masz już jakąś fobie na punkcie szafy. Co by on nie zrobił to zawsze będzie źle. Pokazał wynik ważenia na telefonie, źle bo napewno coś sfałszował. Idę o zakład, że jak by nawet wszedł na żywo na wagę to ty zaraz napiszesz że szafa coś majstrował przy wadze i ją ustawił tak aby odpowiednią wagę pokazywała. Spójrz prawdzie w oczy, masz na punkcie Szafy #!$%@? i aby wyjść z tego
@Menel_z_lasu: no jeszcze czego! mam jeździć do typa by go uświadamiać, że jest oszustem?! on sam pewnie o tym wie i prędzej czy później dojdzie do takiej sytuacji, że chłopina nie wytrzyma presji i albo stanie publicznie na wadze, ale skończy działalność, bo stwierdzi, że nikt mu nie wierzy i wszyscy chcą go zniszczyć xD