Wpis z mikrobloga

  • 0
@DywanTv: przecież to będzie dramat, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Przy takim obciążeniu będziecie się wlec z małą prędkością i tylko #!$%@?ć innych użytkowników dróg.

Tym wyrobem sanochodopodobnym to ja nawet po mieście bym nie chciał jeździć, a co dopiero w trasie i to w kilka osób, ja #!$%@? xD

A tak w ogóle co to za pomysł żeby jechać na jakieś zadupie w Bieszczadach. Weź zarób pieniądze i poleć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: ja bym jechał zrób relacje a jakby się coś działo to pewnie jest jakiś Mirek w okolicach co będzie mógł pomóc chociażby telefonem do mechanika szerokości!
@DywanTv: kiedys jechalismy bez bagaznika dachowego micra w 5 osob z Monachium nad jezioro Garda we Wloszech i korki byly takie, ze dojazd trwal 10h- mimo to wspomnienia sa super, wiec ja polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DywanTv: Pewnie, że się da, nauczysz się wykorzystywać każdą moc silnika i nie będziesz potem ględzić, że "do wyprzedzania to potrzeba minimum 500 koni, wiem co mówię". Jak już rozpędzisz, to będzie się toczyć :) No i pamiętaj, lepiej wyższe obroty niż duszenie. Będziecie mieć przygodę przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki masz aparat zapłonowy - DAC czy Mando?
@DywanTv wymień olej , sprawdź stan przewodów hamulcowych, na zjazdach nie używaj hamulca tylko silnikiem hamuj i wspomagaj się hamulcem, zobacz czy nie ma wycieków płynu chłodniczego i czy trzyma temperaturę bo napewno się będzie grzał w upały,jakby ci temperatura wariowala to szyby w dół i ogrzewanie na szybę na Maxa, pomoże na chwilę a generalnie to jechać obserwować.