Wpis z mikrobloga

#ps4 #gry

Siemanko Świry, słowem wstępu mam 28 lat i kupiłem tą słynną plejke, żeby #!$%@?ć w fifke. Ogólnie jednak całe życie prawie w nic nie grałem (jakieś nfs i gta w dzieciństwie), nie ogarniam tego świata, powiedzcie co warto jeszcze kupić na początek, bardziej zależy mi na multiplayerze, 2, 4+ osoby. Mogą być też jakieś ruchowe, jeśli warto, na kamerkę, czy te pilociki. Dzięki!
  • 9
@qandaornot: Jak tylko multiplayer to GTA V, nowy Battlefield/CoD, w R9 chyba sporo ludzi gra, NFS Payback jak lubisz NFSy. Nie wiem co jeszcze, zależy co lubisz. Trzymaj się z dala od Fallouta 76 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie PS4 raczej słynie z dobrych singleplayerów, a PC z multi. Tym bardziej że na PS4 musisz dodatkowo płacić za ps plusa żeby grać przez neta.
@MjentowaKupka nfs spoko, a multi to chodzilo mi nawet bardziej o lokalne granie, np. Na 4 padach. Raz zagralem w wiedza to potęga-dobre do piwka ze znajomymi
@Defcon4321 piła, rower, jakieś raymany, soldaty, csy, ale to za gowniaka. Kompletnie nie ogarniam co jest teraz.
@dizzydom no wlasnie nie chce wsiaknac na cale lato, szukam czegos tylko jako fajna odskocznia,takze wieska sobie daruje raczej