Wpis z mikrobloga

@Przegrywek123: to ja zawsze plądrowałem kopalnie obok kazzo i w kazzo (nigdy nie pamietam jak to miasto sie nazywa, ktores o albo z zawsze myle :D), knightem tam mozna bylo siedziec od 10-65 lvlu, i skille jak sie wbijalo mmm... cholera.. nostlagia
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA:
IllusionOTS był de besta, tepki do huntów pod depo, pierwsze namiastki kasyna z dźwignią. miałem swojego na kuzyna internecie, bo wtedy mial najszybszy z rodziny, komputer latał 24/7 i gralo po 100-120 osób. pamietam jak zamieniałem sie posadą GMa za postać na real xD
  • Odpowiedz
Ostatnio chcialem pociupac w Tibiuszke na rl, wbijam a tam juz nie ma rook'a, odrazu jakas klasa, bijatyki i wgl kosmos. 10 min i mi przeszlo chec grania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xortis: 7.1 albo 7.11. Teraz sobie przypomniałem, że wtedy to jeszcze oświetlenie to był serious business i należało popylać z pochodnią albo na ciągłym utevo lux. A jak widać byłem cziterem i latałem z full light z TibiaGG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rok 2003 to też był mój pierwszy kontakt z OTServ. Postać zawsze miała nick Hurz, nie było edytora (używało się pisanych poleceń by zmodyfikować mapę),
siepan - @xortis: 7.1 albo 7.11. Teraz sobie przypomniałem, że wtedy to jeszcze oświe...

źródło: comment_7Ov7lZIEF7aDMCiIV9QkBCNxLePKesjk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz