Wpis z mikrobloga

Właśnie padła mi szczoteczka #oclean SE po roku działania, przyczyna to nieszczelność przycisku, przez dłuższy czas musiała dostawać się tam cała masa wilgoci i syfu.
Początkowo sama się włączała i wyłączała a ostatecznie odkleił się ten przycisk. Na sucho można to poskładać ale o uszczelnieniu (klejem, silikonem) na dłuższy czas raczej nie ma mowy.
Może i mechanizm ma ta szczoteczka dobry ale to IPX67 to chyba wg chińskiej specyfikacji zostało przyznane. Teraz jak czytam o problemie to część ludzi ma problem z włączaniem/wyłączaniem tej szczoteczki.

Tylko co teraz kupić? Wątpię, że poprawili mocowanie tego przycisku, a w tej nowej Oclean X to ludziom już po kilku dniach odpada przycisk (pic rel)
tomek4 - Właśnie padła mi szczoteczka #oclean SE po roku działania, przyczyna to nies...

źródło: comment_y9bucOmKKKJJV6WlZhsZuKYP1MNeJ6ud.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wyznacznikmacierzy @habans : no właśnie zastanawiam nad czymś markowym tj. oral czy philips ew. oclean z allegro, to bym po prostu zwrócił do sprzedawcy

@psposki: drugi Oclean SE w rodzinie póki co ciągle smiga, chociaż ostatnio trzeba mocniej przyciśnąć ten przycisk. Ale jak zobaczyłem jak słabo jest on uszczelniony to pewnie kwestia czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek4: słabo trochę, mój Oclean SE ciągle śmiga ale widząc jak często ludzie mają problemy to nie wiem czy się skuszę na kolejną szczoteczkę od Xiaomi
  • Odpowiedz