Wpis z mikrobloga

@rezoner: kupiłem ostatnio coś podobnego na steam, "spritepile", ale widzę, że twój projekt jest bardziej rozbudowany i zaawansowany - Całkiem fajny.
P.s. Taka mała nie zamierzona rada na stronie przydałby się jakiś tutorial. A może zrobisz jakąś promocję na 4 lipca ? ;)
@rezoner: szkoda, że nie wiedziałem o istnieniu twojej apki, wcześniej. Szukałem czegoś do grafiki pseudo 3D, do swego własnego projektu i natrafiłem na tę zrzynkę jak ją nazywasz, niestety często się tak zdarza, że ktoś coś podpatrzy i potem implementuje konkurencyjny produkt, chińskie gry mobilne dajmy na to - To w dużej mierze kopiuj wklej innych projektów. Daj znać jak będzie w promocji na steam, na razie wyczerpałem budżet w tym
@rezoner: Fajnie było by gdybyś dorzucił w którymś kolejnym update więcej eksporterów np do .obj, żeby można było załadować model do np "Blender 3D" :) I super by było gdyby w oknie podglądu dało się oglądać obracający sie objekt podczas edycji, no chyba ze ja nie potrafię jeszcze tego włączyć to cofam prośbę (może pod różnymi kontami) :) Wracając do adwersarza Lepsze jest wrogiem dobrego, więc postaraj się, żeby to co