Wpis z mikrobloga

Na bekazkatoli masz typow ktorzy wrzucaja cytaty bohaterow ksiazek beletrystycznych i przypisuja te slowa autorom tych ksiazek. To tak, jakbys wzial wypowiedz O'Briena z 1984 i powiedzial, ze to Orwella opinia( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga grupa sie triggeruje jak mowisz, ze Biblia to zrodlo inspiracji dla tworcow z roznych dziedzin kultury i konotuje z najwiekszymi dzielami filmu, teatru, ksiazki, malarstwa, i tak dalej. Ci sami egzaltuja sie z
  • Odpowiedz
Moim zdaniem- głównie tak. I widać to po Twoim wpisie.


@To_ja_moze_pozamiatam: Ośmielam się mówić "retarded" na coś, co jest retarded. Może masz rację

@cockosova: #bekazkatoli mam na czarno. Czasami używam tego tagu, jak coś absurdalnego katolicy #!$%@?ą, jak np. ostatnio w IKEI, ale też jeden artykuł z frondy gdzie autor określał małego chłopca "pedał" kilkanaście razy w artykule: https://www.wykop.pl/wpis/42111107/nie-mam-slow-http-www-fronda-pl-a-7-latek-stwierdz/

Moze potraktuj to po prostu jako w miare wesoly obrazek, z
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

gdzie autor określał małego chłopca "pedał" kilkanaście razy w artykule:


:D tego jeszcze nie grali

Niby śmieszny obrazek, ale jak się go banuje to huk pękających dup słychać w całej Polsce.


No ale po co banować ten obrazek:D on robi coś zlego?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: no jeżeli taki ban wynika z masowego wrzucania na czarno to spoko, natomiast jeżeli moderacja to usuwa, to nie rozumiem kompletnie. W końcu to nie jest nic szkodliwego, ani godzącego w cokolwiek. No bo kogo to może obrazić( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest.mniej więcej to samo co jak konserwy się wkirwialy na tęczową MB, a jakby się zastanowić to nic złego w tym nie było przecież.
  • Odpowiedz
@cockosova: Ale właśnie w tym nie ma znaczenia czemu :). Moderacja usuwała długi czas kosmonaute, czy ludzie przez usuwanie kosmonauty twierdzili, że są dyskryminowani jako biali ludzie na wykopie?

No nie. A tutaj tak, stąd to nie jest neutralny obrazek.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: wiedziałem, że pan gwiazdor nie popuści i zacznie od nowa z innym tekstem xD jeszcze zczarnolistował zakopujacych jego wiekopomne znalezisko więc nie można go wyśmiać w twarz xD ale spokojnie już za niedługo własna aferka, powszechny hejt i ban/usunięcie konta
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Ale na podstawie czego wnioskujesz że autor i pulsujący w ogóle traktują kogoś jako przeciwnika. Nie zadałem pytania czyim przeciwnikiem, tylko jakim. Polecam wrócić do podstawówki powtórzyć podstawy języka polskiego
  • Odpowiedz
@VeleiN: Na podstawie wrzucania obrazka z chana, który nie ma żadnego sensu, oprócz afirmacji własnej rasy i orientacji. Gdzie w sumie autor wylosował rasę i orientację, która nie jest absolutnie dyskryminowana w zachodnich społeczeństwach. Sam obrazek z chana służy jako satyra podobnych obrazków, tworzonych już przez dyskryminowane mniejszości.

Polecam wrócić do podstawówki powtórzyć podstawy języka polskiego


Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/jakim.html
johny-kalesonny - @VeleiN: Na podstawie wrzucania obrazka z chana, który nie ma żadne...

źródło: comment_BmdRQWfmZuevWgNvHctauXwYmw2fAhqd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz