Wpis z mikrobloga

Mircy planuję zrezygnować z kablówki ponieważ nie mam czasu oglądać TV a jak już to tylko parę kanałów które można policzyć na palcach jednej ręki. Szukam alternatywy internetowej. Istnieje jakiś sprawdzony serwis z abonamentem nie za miliony monet i dobrą jakością obrazu?
#telewizja #tvonline #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
@ratujemysaabine: z tego co widzę ot wppilot ma fajną ofertę, iplatv już mniej bo kanały są podzielone na kategorie. Sprawdzę wppilota, naziemna mi nie potrzebna. ipla ma 14dni z a free to też obczaję.
@ruum: kiedyś bawiłem się w te kodi i iptv i słabo to mi się widziało, za dużo pieprzenia się z tym jest xd
dzięki
  • Odpowiedz
@r4do5: jak na razie skończyła mi się umowa w multimedia i każą sobie płacić 150zł za internet 30 i średni pakiet tv także niech się walą. Po rozmowie z konsultantką jeszcze przed końcem umowy mogła mi zaproponować 100zł za te dwie usługi co według mnie i tak jest zdzierstwem. Zloże wypowiedzenie umowy, przemęczę się miesiąc z internetem mobilnym i po tym czasie załatwię u jakiegoś przedstawiciela max pakiet za 60zł bo
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: No to faktycznie zdzierstwo. Mój lokalny dostawca daje 60mb+tv za 45zł lub 300mb+tv za 70zł. Fakt, że pakiet telewizji jest lekko słaby i są tam głównie podstawowe kanały i jakieś zapchaj dziury ale i tak nic lepszego nie potrzebuję.
  • Odpowiedz