Wpis z mikrobloga

Witam Świruski,
przymierzam się do zakupu jakichś eleganckich klasycznych perfum z nutą tego zapachu, który kojarzony jest z usługami golibrody z lat '90. Wiecie o co chodzi. Może znacie, jakieś połączenie właśnie takiego klasyka z delikatną współczesnością, który nie będzie za bardzo, brzydko mówiąc, trącił, jak to się mówi - dziadem, a będzie eleganckim przyjemniaczkiem z charakterem dla osoby < 30, dokładnie 26. Zarówno pod koszule, jak i causal i sportowo. W niektórych wątkach przewinęło się przez tag kilka propozycji, które zapamiętałem, niestety żadnego nie miałem jeszcze okazji powąchać:

1. Dior EAU Sauvage
2. Egoist Platinum Chanel

Możecie coś zaproponować od siebie i najlepiej napisać zdanie-dwa o nich?
Dzięki i dobrego miłego dnia życzę wszystkim

#perfumy
  • 20
Dior EAU Sauvage


@eMDeeM: Posiadam wersję sprzed reformulacji, więc nie wiem jak z obecną, ale raczej nie jest to zapach golibrody. Mocny zapach w klimatach aptecznych.
Polecam Rive Gauche i polecam @dradziak, chociaż kojarzę jego wpis, że wersja z 2011 nie różni się mocno od tej współczesnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Beau de Jour już może trącać dziadem.
@eMDeeM: wprawdzie nie byłem u golibrody w latach 90, ani też później, ale wydaje mi się, że platynowy egoista to dobry traf :) możesz ogarnąć Franck Olivier - Eau de Passion Men (podobno klon, dorwiesz go za ułamek ceny chanela), ewentualnie Azzaro Chrome, który również wg. mnie ma taki czysto-metaliczny vibe.. no ale uczulił mnie jak sam $#!$%@?$yn
@Minishcap: Mmm... świeżutkie pranie. Posiadam i bardzo fajnie się sprawdzał, zwłaszcza w te upały.

@Ryshardi: @makrel_gieldowy: @dradziak: @SZARY28: @tommie-182: Dzięki wszystkim za sugestie. Może trochę poleciałem z tym golibroda z lat 90, ale co w stylu klasyczno-elegancko-casualowym o współczesnym wydźwięku. Zapach dla Aplha Male. Tom Ford for Men jak najbardziej wpisuje się w moje oczekiwania, ale wasze pomysły zapewne równie znakomite.