Wpis z mikrobloga

@Reezu: Wklejam tutaj tylko jedzenie które ma napisy NOT FOR SALE. Jednak jeśli przejrzysz ogłoszenia z jedzeniem na terenach przyfrontowych znajdziesz całą masę jedzenia z Polski. Jest to dość ciekawy temat bo jednak od polskiej granicy to nie jest kilka kilometrów a transport nie jest za darmo. Idąc dalej jak to jest że ktoś ściąga polskie żarcie i wystawia je za jakieś nieduże pieniądze na drugim końcu Ukrainy?
@uzytkownik2560: Tak, tak. Ale mnie dziwi, że Ci się chce, jeszcze w takiej porze, gdzie prawie nikt tego nie zobaczy xD A jak zobaczy, to przescrolluje dalej, bo w sumie, kogo to obchodzi?

Napis "Not For Sale" to w sumie ciekawy temat, który w Polsce nie ma żadnego większego opracowania i jest dość niszowo opisywany.

Jest to dość ciekawy temat bo jednak od polskiej granicy to nie jest kilka kilometrów. Idąc
@Reezu: Czyli źle że sprawdziłem i podzieliłem się informacją? Wszystko źle, wszędzie ludzie szukają jakiegoś spisku. Tyle się mówi o korupcji więc postanowiłem sprawdzić jak jest najłatwiejszym możliwym sposobem. Jeśli na produkcie jest napisane artykuł nie jest przeznaczony do sprzedaży a ktoś sobie tym handluje to lepiej siedzieć cicho? Zablokuj mnie, załóż klapki na oczy i do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inwestorek11: Tego jest pełno na OLX. Ja tutaj specjalnie wybrałem takie gdzie ewidentnie było napisane że jest to artykuł nie do sprzedaży. Jak logicznie wytłumaczyć taki fakt że polskie produkty 1000 kilometrów od polskiej granicy ktoś sprzedaje za połowę ceny? To nie jest żadne 20 konserw. Na tym zdjęciu widać, że ktoś się ładnie obłowił w coś co powinien rozdać potrzebującym. Po drugie kto normalny zrobi zdjęcie wszystkiego co ma? Lepiej
u.....0 - @inwestorek11: Tego jest pełno na OLX. Ja tutaj specjalnie wybrałem takie g...

źródło: notforsale4

Pobierz
@uzytkownik2560:

Odkryłeś aferę gratuluję łap następną:

https://m.olx.pl/sport-hobby/krakow/q-wojskowe-racje-%C5%BCywno%C5%9Bciowe/


@bombastick: Ty naprawdę porównujesz wojskowe racje które nawet oficjalnie firma która je "składa" sprzedaje również na rynku cywilnym jako ciekawostka do produktów z specjalnej partii produkcyjnej z wyraźnie dodanymi ostrzeżeniami że nie jest to produkt na sprzedaż? Przecież to kompletnie coś innego dlatego specjalnie produkuje się partie takich produktów aby podkreślić że nie są na sprzedaż. Wojskowe racje żywnościowe możesz kupić niemal w
janeknocny - >@uzytkownik2560:
Odkryłeś aferę gratuluję łap następną:
https://m.olx.p...

źródło: x

Pobierz
@janeknocny: Czy możesz podać kilka konkretnych linków do takich racji której nie kupię w sklepie? Konkretnie podaj chociaż ze 3 przykłady. Większość tego co tam jest to są normalne racje żywnościowe które można kupić sobie normalnie w sklepie.
@uzytkownik2560: Czy ty czytasz co ja napisałem? Przecież napisałem że niemal w każdym państwie firmy które tworzą racje dla wojska, sprzedają normalnie te produkty na rynku cywilnym, a inne po prostu odwzorowują ich skład. Nie ważne czy to USA czy Japonia bo jest na to popyt a ty mi każesz podać linki do racji których nie kupisz w sklepie? Są tam zwykłe produkty, natomiast produkty z napisem not for sale są