Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: Imo ciężko porównywać freestyle z rożnych lat, bo ten się zmienia. Zwłaszcza jak popatrzysz na to w jakich okresach Kaz czy Filip byli w "ciągach treningowych". Obecnie free w Polsce mocno się różni od tego co było za czasów Muflon/Ensona/Trzy Sześć.
@AniolPanski: Ten Pitos to raczej jednorazowy przypadek niż reguła, większe skupienie na punchach niż na flow (Tetris/Muflon vs Edzio/Filipek). Dodaj do tego te "niełamalne" zasady jechania po niuniach. Free w Polsce się zmienia, czy na lepsze to ciężko mi stwierdzić.
@crazyfigo: Koro fajnie, ale ludzie, wy chyba zapomnieliście jakie pancze rzucał Filip w 2014 roku, koro to jeszcze demo Filipka, ale ma potencjał na bycie lepszym, pytanie czy to już jest jego szczyt formy czy jeszcze się rozwinie.
Koro fajnie przekminkowo, ale musi jeszcze lekko popracować nad panczlajnami, na te WBW może wystarczą, ale jeśli ma być na Poziomie Filipka czy Edzia to musi nad nimi popracować
@wieszjo: Ale nikt nie zapomniał Filipka z 2014. Moim zdaniem Koro ma to coś, żeby rozwalać każdego, kogo spotka na swojej drodze. Wystarczy odpalić jego bitwy z tego roku z RB Kontrowersy. Świetny przegląd całej sceny free. Filipek w finale BoK bez najmniejszych szans. Koro rozwalił Filipka bardziej niż Edzio 5 lat temu. Ogólnie szacun dla Filipka, bo widać, że bez przygotowania startował i jedyne co wiedział o Koro to to,
@wieszjo: Koro musi popracować nad panczami? Przecież to już jest poziom Filipka, jak nie wyżej. Leci praktycznie zawsze pod temat, idealnie dopasowuje się pod przeciwnika, odpowiada na pancze ma kozackie przekminy. Filip często jak dostał dwa niewygodne killery nie potrafił się potem odnaleźć w walce, Koro przeciwnie. Na tym poziomie co teraz leci Koro jedyną osobą, która mogłaby go #!$%@?ć jest Milu.
@mkbva: Zacznijmy od tego że Koro nigdy nie dostał taki kilerów jak Filipek i nigdy takich nie dostanie bo Polski poziom free to obecnie dno. I jedynie Koro to ratuje, jak Filipek kiedyś.
Koro ma zajebiste pancze, ale moim zdaniem nie sa jeszcze tak mocne jak Filipka, znam wszystkie walki Filipka na pamięć, więc wiem o czym mówię, ale freestyle się głownie ocenia subiektywnie, i jednemu takie pancze bardziej siadaja a
@D0meN: Czy ja wiem? Bilans mają 2-2. Gdyby Filipek zdał maturę w terminie to by było 3-1 XDD Ale Edward zawsze na propsie, tak jak on to nikt nie umiał rozłożyć tematu na części perwsze