Wpis z mikrobloga

Miał ktoś status paczki In Transit (Leaving Hong Kong)? Chodzi mi o te nowe eu priority line 4831... . Wisi tak od paru dni i nic by mnie nie dziwiło gdyby nie to że przedtem miałem status Parcel arrived at destination countries began to customs clearance.
#priorityline #banggood
  • 49
Rozmawiałam z info świata przesyłek to się dowiedziałam tyle że te przesyłki już po pełnej odprawie w UK maja 7 dni roboczych na dostarczenie do Polski a tam już w krótkim czasie przejmuje je dpd.
@Agamewa dzięki nie mogłem się dodzwonić normalnie oszaleję z ta przesyłka a Live chat Bangood to żywe boty pls wait pls wait our team bla bla bla we have 60 days we apogize xD we ubdate info in nex 24-48 i tak przez 2 tygodnie xD
@buklasu Wiem..wiem dziś udało mi się dodzwonić do Świata Przesyłek co dalej ,bo jakby nie było dziś mija ich regulaminowe zapewnienie o 7 dniach roboczych no i co ? ...i nic paczka w UK w odprawie celnej ,kolejny jej etap to hub w Longdonie i Nysa kazała się uzbroić w cierpliwość być może do końca tego tygodnia będzie jeszcze nowy status a na samo dostarczenie paczki są szanse w przyszłym tygodniu .Ogólnie