Wpis z mikrobloga

#iptv

Mam teleelevidenie.

Działa mi elegancko.

Kumplowi na test udostępniłem listę i mu max zacina.

To jest przypisane do jednego tv? Czy jak to działa? Można na dwa urządzenia to mieć?
  • 11
@johnmorra: aha ok ale nie zablokują mi jak on sobie to będzie testował kiedy ja nie będę oglądał nie?

Bo on ma tv LG a wiem że coś tam nie halo jest z tymi telewizorami. Ale generalnie mu działa tylko ze zacina. Nie wiem czy czasem nie wina neta bo ma ok 40mbps
@johnmorra: chyba net. Teraz w domu patrzę i działa idealnie. No nic musi zmienić ustawienie routera w pokoju ;D dzięki ;)

A nie wiesz może co się będzie wyświetlać na drugim tv jak w jednym czasie się załączy?

I teoretycznie mógłbym na jedynm koncie kupić dwie te same listy nie?
@Insiders: teleevidenie ma zmienny token i każdorazowe użycie linku do listy generuje nowy token i automatycznie poprzedni przestaje działać , więc ty oglądasz a kolega ma ciemność , a jeśli będziecie korzystać z jednego pliku m3u będzie blokada , token działa 24h
@knopiczka: ale to była chwila na testy więc myślę że nie zablokują ( ͡° ʖ̯ ͡°) tzn mam nadzieję...

Ale dwie listy na dwa różne urządzenia żeby działały jednocześnie mogę kupić na jedno konto nie?
@Kaolin28: napisz maila do nich na tego co jest w stopce żeby Ci udostępnili płatność. Najlepiej pisz po angielsku. Po płatności też um wysłałem maila żeby mi zaktualizowali konto na stronie i dodali kasę. Trwało to trochę dlatego najlepiej wieczorem z nimi pisać