Wpis z mikrobloga

@Amestris: Z jednej strony on pisał troche żenująco, jakby był dzieckiem, choć może wtedy faktycznie byliście bardzo młodzi. Z drugiej strony - chłop wyraźnie ci dawał do zrozumienia, że myśli o tobie poważnej, serio wtedy tego nie dostrzegałaś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Thachi: No okres gimnazjum wtedy XD
Może i dostrzegłam ale duża odległość + może brak takiego samego zainteresowania z mojej strony, więc wymyślałam sobie braciszków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oxymirek: chłopak był też zbyt mało interesujący i ładny xD
Nasze rozmowy to zazwyczaj ja ciągnęłam a na dobrą sprawę widzieliśmy się raz w życiu przez 3 dni, a potem tylko fb
  • Odpowiedz
@Amestris xD jedynie można było mu wprost dać do zrozumienia co i jak... no ale na Boga ja w gimnazjum taki głupi byłem, że teraz jest to dla mnie nie do pomyślenia :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oxymirek: No, gimnazjum to najgorszy okres chyba. Byłam w czteromiesięcznym "związku", gdzie może ze 4 razy się pocałowaliśmy, a poza tym zostało bez zmian, jak koledzy XDD
Jak sobie wspominam te kilka lat gimbazy to czasami czuję się zażenowana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oxymirek: No niedawno niedawno. Na szczęście już chyba ze mnie wyszło
@Thachi: Może i osiągnięcie. Znam kilka takich par które zaczęły w młodym wieku i są razem do dziś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Thachi: nie. I nie zamierzam. Nie wiem jakim #!$%@? trzeba być żeby zdradzać. Lepiej się rozstać i pójść do innego. A gdyby mi się zdarzył jakikolwiek najdrobniejszy incydent z kimś innym to bym mu powiedziała i opisała a on niech decyduje czy chce ze mną być czy nie.
Kocham swojego niebieskiego, nie mam powodów do zdrad
  • Odpowiedz