Wpis z mikrobloga

Polecam i ostrzegam przed osobą @generator_beki:
polecam bo kubek doszedł
mam jedno pytanie, maultkie
dlaczego na moim kubku na dnie widnieje napis
"H&M 189860
Made in Bangladesh
Fabricado em bangladesh
Hecho en Bangladesh"

??

na pw cwaniaku pisałeś że sam robisz, że ręcznie wykonywana robota
cytat z facebooka:

"Własnoręcznie wykonany kubek z motywem śniącego, pełen gorącej herbaty, z pewnością umili grę podczas długich zimowych wieczorów!"
https://www.facebook.com/Gothic-Fanart-343738359650463/?modal=admin_todo_tour

przynajmniej sie wyjaśniło dlaczego trzeba 2 tygodnie czekać xD jaaasne "ręczna robota, trzeba poczekać aż wypale"
albo raczej "aż kitajce z bangladeshu wypalą"
ten ręcznie malowany ścierwojad to pewnie też figurka robiona w chinach po taniości i będzie sprzedawana wykopkom jako "własnoręczna robota" i tylko zdjęcie wklejone
wołam tych którzy kupili jak ja czy mają to samo na denku:
@geralt101: @Mnichuy: @Jewjitsu: @Szekterr @Mnichuy @Skeever @Tul_Duru @rivvv @Helix @Whoresbane @terr0r_dr0ne @ManfredMacx @Kurowicz @kamilm119 @HachiRoku: @becyklon:

nie mam pretensji do zarobkaowania w ten sposób, mam pretensje że oszukuje sie ludzi żerując na nostalgi i że jeden mirek postanowił "sam wypalać gliniane kubki z motywem gothica"

#gothic #afera
Pobierz
źródło: comment_YN7AsSP1FAAqEuwqshKlITugjZtN5YJ0.jpg
  • 56
@hpiotrekh: TO SIE NIE PSIZE ŻE "WŁASNORĘCZNIE WYKONANY KUBEK" TYLKO "WŁASNORĘCZNIE OKLEJONY KUBEK
JA TO UWAŻAM ŻE NAKLEJKA TEŻ Z BANGLADESHU BYŁA I SOBIE TYPO GOTOWY PRODUKT KUPIŁ I DOLICZA MARŻE I O TO PRETENSJI NIE MAM TYLKO O WALENIE W WUJA ŻE SAM WSZYSTKO ROBI

TRZEBA BYŁO NAPISAĆ:
Mam do sprzedania kubek z motywem z gothica
A NIE
Kubki z motywem gothica tanio, sam je robie wszystko