Wpis z mikrobloga

Siemka #lodz Ponawiam swoją prośbę/ofertę/pytanie/zachętę/cokolwiek

Czy ktoś uprawia tutaj jakiś sport lub chce go uprawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam ekipy/osoby do:
1. #lodztenis (ziemny, mogę załatwić kort ceglany za małe pieniądze w okolicach Łodzi, możemy jeździć moim - wymagany poziom jako taki ogrania chociaż, fajnie jakby debel, poziom 8/10).
2. #lodznaorlik (mój poziom jest słaby ale umiem kopać, biegać, drzeć ryja (przykład: "no podaj kuuuurrrrrwaaaa") kiedyś wypadł mi Ronaldo z paczki w FUT ( ͡ ͜ʖ ͡) )
3. #lodznasiatke (mój poziom oceniam na 5/10, skacze, poruszam się, drę ryjca, ortodoksyjny kibic jednego z klubów siatkarskich z 3 ligi).
4. #lodznabieganie (mój poziom to 0,5/10, gruby nie jestem, raczej powiedziałbym, że wysportowany :D kiedyś biegałem ale to było dawno temu i nie prawda).

Kiedyś miałem bardzo dużo do czynienia ze sportem, grałem pół zawodowo w tenisa ziemnego, siatka to w reprezentacji szkoły średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie szybko łapię kondycje i wprawiam się. Od roku nie uprawiałem sportu i chce czym się zająć, przygarnie ktoś Mirka? ;) Oczywiście piwko dla mnie też wchodzi w gre itp ale bardziej zależy mi na sporcie bo już zdziadziałem do reszty. Gdyby to kogoś interesowało to 30lvl here.
  • 11
@Jcobbb: w ping ponga ostatnio właśnie grałem z kumplem ale potrzebuje bardziej wzmożonego wysiłku, jeżeli chodzi o piwo to zawsze i wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ino próbuje się trochę zaktywizować :D
O, ja w sumie chętnie.
Z tenisem nie miałem za dużo wspólnego, ale z chęcią nauczyłbym się grać.
Bieganie podobnie. Jedynie bieganko za tramwajem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W piłkę kopnąć umiem. A nawet i ją odbije jak trzeba!