Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: No tak, tam raczej ciężko z tym zerwać, szczególnie, że to było kilka ładnych lat temu, teraz pewnie nie ma aż takiego dramatu. Krycha i Rybus się jakoś trzymają ;) Szymański też pewnie da radę bo nie wygląda na potencjalnego alkusa, a temu młodemu kibicuję od czasu gry w FM-a, kiedy w wieku 16 lat już go do pierwszego składu wprowadzałem :) Taki tam sentyment, ale ma chłopak talent (bramka
@Oskarek89: Mi chłopa szkoda, bo wiem jaki to jest nałóg. On po prostu zmienia człowieka w maszynkę, która na trzeźwo/kacu szuka alkoholu jak największego skarbu, a jak już walnie to jak każdy wie - staje się człowiekiem mającym wszystko w dupie.

A u Janczyka to też kwestia wychowania. Wielu nie wie, że jest cyganem. Nasiąknął podejściem do życia i gdy odkorkowały mu się możliwości, kasa - musiał przepaść. Nie został przygotowany
Nigdy nie ogarnę tematu uzależnień a już tym bardziej uzależnienia od alkoholu. Co trzeba mieć w głowie? Szkoda Janczyka, miałem okazje grać przeciwko niemu jak był w Koronie Kielce, zrzucili go żeby zagrał w młodej ekstraklasie wtedy. Życie jest okrutne
Tym razem to już chyba koniec. W Odrze Wodzisław jedna z kolejnych ostatnich szans i znowu w tango poszedł, chyba już na dobre w chyba każdy już się poznał i nikt już raczej nie wyciągnie do niego ręki.