Wpis z mikrobloga

#pomidorysocjologiczne

Przeprowadziłem eksperyment społeczny z dziedziny #przegryw.
W maju tego roku zasadziłem 3 doniczki takich samych pomidorów. Poniżej wyniki, mówią same za siebie:

Pomichad – dorastał w pełnym słońcu, wśród towarzystwa wysokich i płodnych Pietjulek oraz bananowych Szczypiarków, choć bardzo szybko ich zdominował i odtąd są od niego zależni. Był codziennie podlewany odpowiednią ilością wody i nawożony skruszonymi skorupkami od jajek, efekty widać na zdjęciu.

Pominormie – wychowywał się w cieniu wielkiego drzewa, w towarzystwie hipegramicznych bestii Bazylii, regularnie podlewany, z rzadka lecz nawożony, efekt poniżej.


Pomincel oraz Spominchlip – dorastali w kącie, pod leżakiem z większym bądź mniejszym dostępem do światła, co zdeterminowało ich przynależność do grupy zwykłych Pominceli lub #!$%@? Spominchlipów. Wody dostawali tyle co z deszczu, więc zazwyczaj byli przesadnie nawodnieni (otyłość) lub resztek tego co należało się innym próbom badawczym. Nie mieli towarzystwa w postaci innych roślin, ani specjalnie nie interesowałem się nawożeniem ich środowiska, czasem ukradli matce z portfela jakieś resztki skorupek, co z nich wyrosło – widać na fotografii.

Aktualnie wszyscy zostali posadzeni w jednej klasie – zobaczymy co z nich wyrośnie i jakie dadzą owoce w przyszłości. Oczywiście Chady i Normiki wciąż będą dostawać odpowiednie kieszonkowe, w przeciwieństwie do Przegrywów.

Tagi:

JohnFairPlay - #pomidorysocjologiczne

Przeprowadziłem eksperyment społeczny z dzie...

źródło: comment_6hPG0L2omVXTLLX14RtJsju7oCjl9dEE.jpg

Pobierz
  • 19