•  

  #kryptowaluty

  Przyjrzyjmy się sprawie bitmarket.pl
  Wczoraj pojawiła się zupełnie nagle lakoniczna informacja:

  Szanowni Użytkownicy,
  Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach.
  ***
  Dear Users,
  We regret to inform you that due to the loss of liquidity, since 08/07/2019, Bitmarket.pl/net was forced to cease its operations. We will inform you about further steps.

  Co tak naprawdę oznacza zdanie : straciliśmy płynność w świetle prawa? #prawo #finanse

  Jak widać na rachunkach Bitcoin giełdy znajduje się kilka tysięcy BTC ( z tego co widzę prawie 5000 BTC )
  Może jeszcze są jakieś dodatkowe rachunki.

  Pisanie że stracili płynność - i jednocześnie uniemożliwienie wypłaty środków BTC ludziom którzy te środki tam wpłacili jest po prostu zwykłą kradzieżą. I słusznie sprawa trafiła do prokuratury. Niestety #bitcoin działa w taki sposób, że wbrew pozorom łatwo jest wyprowadzić wszystkie BTC i absolutnie nikt nie będzie w stanie dobrać się do tych środków.

  Nauczka dla wszystkich kolejna zresztą. Giełda Bitcoin to nie jest portfel BTC a BTC które tam wpłacicie nie są Waszymi Bitcoinami lecz Bitcoinami powierzonymi giełdzie. Prawdopodobnie nigdy nie odzyskacie swoich BTC i pieniędzy tam wpłaconych. Chyba że odpowiednie służby błyskawicznie zabezpieczą komputery tych złodzieli z BITMARKET.PL

  Nie bójmy się nazywać bitmarket.pl złodziejami. To są złodzieje. Potwierdza to zamknięcie tej giełdy i blokada wypłaty środków. Nie pojmuję jak może taka giełda stracić płynność. jest to absolutnie nie możliwe. Z samej zasady działania giełdy.

  Jakie są Wasze zdania i Wasze odczucia w tej sprawie?

  Ja na szczęście tam środków nie posiadałem i nigdy na stałe nie trzymam środków na giełdach. Ale szkoda mi świeżaków i ludzi którzy tak uczynili.