Wpis z mikrobloga

Mirki, jak nie lubię reklam, spamu itp, tak wczoraj w skrzynce znalazłem fajną ofertę od #orange . Grosz za sms i 30gr za minutę robi wrażenie. Jeszcze ta Nokia 3100 mnie kusi. Kumpel ma ją. Na spory abonament dostał, ale fajne ma podświetlenie, dosyć wytrzymała i do tego polifonia i kolorowy wyświetlacz, bateria nawet tydzień trzyma jak się grami nie bawisz. Chociaż znów ten SE ma sporo opcji, nawet filmy można obrabiać i ma dżoja na środku a nie jakieś przyciski, ale obudowa z gównolitu i jak spadnie to po telefonie, nie to co Nokia. Nie wiem czemu tym GPRS się chwalą jak to #!$%@? jest, tylko w większych miastach się z GG połączysz. Co polecacie? #telefony #gimbynieznajo
DzikWesolek - Mirki, jak nie lubię reklam, spamu itp, tak wczoraj w skrzynce znalazłe...

źródło: comment_BMKaHxdxMibdH61DVFW5jWzFUmIXMvuK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@DzikWesolek SE590i!!!! Mój pierwszy własny telefon, miałem chyba z 11 lat wtedy. Jeszcze wcześniej taka cegła, dość wąska ale długa jak moja dłoń, z wysuwaną dodatkowo anteną ale to był telefon dziadka, z którego korzystałem na wakacyjnych wyjazdach.

Ale mi przypomniałeś, dzięki Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz