Wpis z mikrobloga

Znaczy na takiego szybszego, jak DSi czy New 3DSy. Na pewno będzie, pytanie tylko kiedy.


@inrzynier: pytanie czy nie odwalą jak z 3DS-em i znowu w tej samej generacji nie utną kompatybilności wstecznej z grami xD
a może nigdy


@Trixie: patrząc na historię nintendo i ich kolejnych rewizji konsol, jestem o to spokojny. z resztą plotki już były o dwóch nowych wersjach switcha.

jak z 3DS-em i znowu w tej samej generacji nie utną kompatybilności wstecznej z grami


@Kryspin013: z jakimi grami 3DS nie jest kompatybilny? pomijając xenoblade chronicles i fire emblem warriors.
patrząc na historię nintendo i ich kolejnych rewizji konsol, jestem o to spokojny. z resztą plotki już były o dwóch nowych wersjach switcha


@inrzynier: plotki mają to do siebie, że są plotkami. Też krążyło swego czasu kilka plotek o rewizji wii u i co? Kiedy będzie?
z jakimi grami 3DS nie jest kompatybilny? pomijając xenoblade chronicles i fire emblem warriors.


@inrzynier:

Operation COBRA, release TBD

Alter World, release TBD Pixel Hunter

My Mom Hid My Game!, release TBD

Physical Contact: Picture Place Physical Contact: SPEED Physical Contact: 2048

Breakout Defense Breakout Defense 2 Double Breakout Triple Breakout Pinball Breakout

RTO

Minecraft: New Nintendo 3DS Edition*

Fire Emblem Warriors*

Frutakia 2

Percy’s Predicament Deluxe

Stack ‘em High

6180
@Kryspin013: nie rozśmieszaj mnie XD snes vc i trzy wydane na cartach gry. wielkie odcięcie kompatybilności XD no może jeszcze isaac jest spoko, reszta to bleh. chyba, że będziesz bronić tych pokerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Trixie: wii u było martwe, więc ninny nie wydało nowszej wersji. tak to historia pokazuje, że zawsze było po kilka wersji każdej konsoli, nie inaczej będzie z switchem.
@inrzynier: Nie mam 3DS-a (tzn właściwie to mam od 2 dni). Więc niech będzie na twoje bo sam myślałem, że niektóre gry są tylko na new 3DS ale okazały się, że na zwykłego też są. Bardziej chodziło mi o fakt, że nintendo już tak robiło i mam nadzieję, że nie odwalą nic podobnego w obecnej gen. Szczególnie, że już teraz część portów na switcha to straszna kupa. Po wejściu Switch Pro
Bardziej chodziło mi o fakt, że nintendo już tak robiło i mam nadzieję, że nie odwalą nic podobnego w obecnej gen


@Kryspin013: z DSi było to samo, trochę crapów jako exclusive, w tym może jedna dobra gra (shantae) i kilka gier enhanced korzystających z szybszego procesora. jak dla mnie akceptowalna sprawa.