Wpis z mikrobloga

@vomalio: Wgl kierowanie sie xvm jest mylace tak naprawde to ja bym patrzyl tylko na wr i dmg na X tierach to wszystko ktos moze miec konto od poczatku gry nwm z 1800 wn8, a recent 4k i te 4k sredniego na X tierach dlatego patrzenie na xvm i okreslanie przez to umiejetnosci graczy jest i krzywdzace i mylace poza tym kazdy z nas moze wskoczyc do amx elc i #!$%@?
@vomalio: No ja tez nie uzywam xvm i brzydze sie ludzmi ktorzy focusuja osoby z wiekszym wn8 od siebie. jak chce dowiedziec sie o kims to wystarczy mi spojrzec na jego statystyki w grze nic wiecej nie potrzebuje.
@IdillaMZ: Wystarczy zaladowac golda na takie elc lub 12t i penuejsz ciezkie od przodu raczej zaden wyczyc po prostu nie wyjechac na retard i pasc w ciagu pierwszych minut bitwy potem dmg sam wpada na tych tierach.
@vomalio: Jeśli w każdej bitwie będziesz się koncentrował na skutecznym oddaniu trzech strzałów z wielkokalibrowego działa, to w konsekwencji zaniedbasz obowiązki typowe dla lajta, co bezpośrednio wpływa na doświadczenie i łinrejt. Już IV tierowy A-20 jest zdecydowanie lepszy od tego złomu - łatwiej zadać większe uszkodzenia pozostając jednocześnie aktywnym zwiadowcą, nie marnując bezcennego slota na lajta przydzielonego w bitwie.