Wpis z mikrobloga

@jcob: Z przenoszeniem numeru tam i tam nie będzie problemu. A do co zasięgu to zależy od nadajników w mniejszych w jakich najczęściej przebywasz.

Słyszałem, że Orange dobrze sobie razi z zasięgiem w Polsce.

Nju jest na zasięgu Orange
Plush jest na zasięgu Plusa
Orange jest właścicielem jnu
Plus jest właścicielem Plush
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jcob: to zależy od miejsca w którym używasz ale raczej tak. Jeśli zależy Ci na sprawnym przeniesieniu numeru idź do salonu i wybierz ofertę na karte wtedy potrwa to max 24h. W przypadku abo musisz czekać aż kurier dowiezie dokumenty weryfikację itp
@jcob: Miałem podobne problemy co ty i kilka dni temu przeniosłem się do Plusha abo. Główna zaleta tego abo to to, że mmsy są w cenie (25zł) no i jest pakiet danych w roamingu (na kartę Virgin, ale też wszyscy inni każą sobie dopłacać 19 zł/500 MB). Na razie jest ok, zasięg czasem spada o kreskę czy dwie, ale net działa stabilnie (zrobiłem test teraz w okolicach Piaseczna i jest 28.6
@jcob: Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. U mnie na 3 lokalizacje gdzie przebywam to w jednej mam brak sieci w plusie (otvarta) a o internecie mogę pomarzyć. za to Play / Orange wymiata i ja się przenoszę do VirginMobile. Sprawdź sobie jakie masz bts obok siebie.
@jcob, sprawdź koniecznie Play NEXT! To nielimitowane SMSy i rozmowy do wszystkich oraz 50GB internetu co miesiąc. Wszystko w ramach comiesięcznej subskrypcji, dzięki czemu możesz korzystać z wolności znanej z ofert na kartę. Przenieś numer już dziś, a przez pierwszych 6 miesięcy będziesz mógł korzystać z oferty za jedyne 22,50 miesięcznie. Sprawdź więcej szczegółów pod adresem https://next.play.pl/
@hanka_jeszcze_dziewica Teoretycznie virgin ma zasięg play i Orange jak sprawdzałem. Od 1 sierpnia będę w virgin o ci powiem jak mi się to sprawuje. Ja tez byłem w play ale przeszedłem do otwarta (nolimit + 11gb za 18 zł ) tyle ze w domu zasięgu nie mam. I teraz virgin za 14 + 1zl za GB (używałem ok 3-4 ) to powinno być ok. A jak nie to red bull mobile sprawdzę.