Wpis z mikrobloga

Przez 4 lata profilowego nie zmieniła? Podejrzana ta baba.


@jason_bourne: Bo to już nie ten wiek, że nowy kolor włosów, lepszy makijaż i po roku jest ładniejsza. Jeszcze miałaby szansę, gdyby się za sport wzięła, bo jest do zrzucenia z 10 kg, no ale nie moja brocha.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: 4 lata to szmat czasu, ludzie mocno potrafią się zmienić w niektórych aspektach przez taki szmat czasu. Poza tym brak jakiegokolwiek kontekstu, żeby z tego fragmentu rozmowy wyciągnąć jakiekolwiek wnioski
  • Odpowiedz
4 lata to szmat czasu


@Mistrszzz: Tak jest. Z przeczytanych urywków wiem, że jej chłopak miał w tym czasie zrobić aplikację prawniczą i po tym mieli wrócić do Polski.
Co poszło nie tak? Jedno wiem na pewno - to pytanie nie będzie spędzać mi snu z powiek po nocach, bo mam to gdzieś.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: zastanawia mnie tylko po co trzymać osobę z którą nie chcesz mieć kontaktu w znajomych na FB? Poza tym to chyba dobrze zrobiłeś, tylko nie rozumiem tego kolekcjonowania znajomych. Jakbyś ją wywalił 4 lata temu to teraz byś nie musiał się bawić w blokowanie.
  • Odpowiedz
zastanawia mnie tylko po co trzymać osobę z którą nie chcesz mieć kontaktu w znajomych na FB?


@Odczuwam_Dysonans: CO? Mam 8 (słownie: osiem znajomych) na FB i jej w nich nie ma. Raz dezaktywowałem (nie usunąłem) konto i wyczyściłem znajomych praktycznie do zera, bo jeśli ktoś miał ochotę się ze mną skontaktować, to miał mój numer lub mógł go zdobyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: aha, no to trochę bez sensu to zrobiłeś. Ja jak chciałem wyczyścić fb to po prostu go usunąłem, po co mi te wszystkie stare wiadomości - plusem jest też to, że w takich przypadkach wiadomość ląduje w innych i nawet nie muszę sobie nimi zawracać głowy. Jakbyś z kolei normalnie pousuwał znajomych, to byś miał powiadomienie że nie jesteście znajomymi na Facebooku. Polecam tak zrobić, mnie nawet nikt nie znajdzie
  • Odpowiedz