Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na wykopie jest taki jeden użytkownik co dodaje zdjęcia przy prędkości 140km/h. Przeglądając jego profil ma więcej takich fotek. Pytanie czy wpisy na mirko też dodaje podczas jazdy( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moim zdaniem takie zachowanie powinno się piętnować, ponieważ tacy ludzie to ogromne zagrożenie dla innych.
On sobie nawet chyba nie zdaje sprawy z tego co robi
#bekazpodludzi ##!$%@? #polskiedrogi #samochody
źródło: comment_5pXSp4FGR1vm4VX1Tc9ONfZObOPJM8Wg.jpg
  • 12
@matisiarz1: ogólnie na tempomacie na pustej autostradzie naprawdę trzeba było by mieć kij**e auto albo umiejetności by coś się stało. A jak ktoś sobie nie radzi z utrzymaniem kierownicy i zrobieniem zdjecia druga ręką to chyba jednak nie powinien być kierowcą, bo nie daj pasażer go rozproszy i zabije siebie i innych.

Ps. by nie było nie pochwalam, ale nie widzę większego problemu. Chyba, że rzeczywiście czyta mikro lub cokolwiek innego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrMate: próbujesz mi wmówić, że podstawową umiejętnością każdego kierowcy jest robienie zdjęć przy 140? Pozdro. Ja nigdy nie próbowałem, więc muszę spróbować, bo nie wiem czy pociąć swoje prawko.
@matisiarz1: mówię, że jeśli zrobienie zdjęcia przerasta Twoje umiejętności jazdy, to cokolwiek innego spowoduje, ze stracisz panowanie. Przecież to jest jak prowadzenie rozmowy, przełączanie radia/ustawianie klimy, napicie się napoju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrMate: no moim zdaniem zrobienie zdjęcia, a włączenie klimy to dwie różne rzeczy;) po to jest zestaw głośnomówiący i manetka do radia przy kierownicy. Jeżdżę dużo autem i nie raz byłem świadkiem gdzie ta "chwila" o której mówisz robi bardzo dużo na drodze.
@matisiarz1: na pustej autostradzie? To ja nie wiem jak kichasz, bo tu nie dość, że często podnosi się rękę to jeszcze oczy się same zamykają. Nic tylko wbijać w barierę i umierać.

Jeżdże dużo i szczerze cały jeden raz pies mi wyskoczył, ale to też nie było na pustej autostradzie tylko obwodnicy miasta.
@matisiarz1: zrobienie zdjęcie to zajebista zabawa i problem xD

nie pochwalam i zgłaszam na stopcham wszelkie opcje zabawy telefonem dłuzszym niż sekunda(a tyle potrzeba na zrobienie zdjecia). A z Twoich postów płynie przekaz, ze zrobienie zdjęcia spowoduje wybuch wszechświatów. Chyba jedyne miejsce, gdzie jestem zaakceptować wykonanie takiego to pusta autostrada, przecież to jedyne miejsce gdzie nic nie może Cie spotkać typu ostre hamowanie samochodu poprzedzającego, dziura, drzewa, ludzie i zwierzeta. To