Gorące dyskusje ostatnie 12h

#seks #ciaza #kiciochpyta #pytanie
    Hej. Mamy po 28 lat. Od 2 lat staramy się z żoną o dziecko, niestety bez skutku. Poszliśmy do lekarza i okazało się że nie ma szans na poczęcie z mojej strony. Lekarz zaproponował kilka rozwiązań, ale my jesteśmy katolikami i żadne invitro nie wchodzi w grę. W związku z tym poszukujemy kogoś do zapłodnienia metodą naturalną.
    Mamy pewne wymagania: facet, do lat 30, wykształcony, inteligentny, wysoki, niepalący, bez uzależnień. Wszystko po to, żeby dziecko miało dobre geny.
    Mieszkamy w #krakow ale zamieszkanie tu nie jest konieczne. Zainteresowanych zapraszamy na priv. Możecie napisać coś o sobie.
    pokaż całość

odpowiedzi (100)

Stary wyjebał mnie z domu, bo wyjebałem jego konkubinie za zdradę
    Mściwa sucz od zawsze mnie nie lubiła. Po powrocie do domu z libacji ze swoimi kumplami zastałem spakowane walizki przed domem
    Pojechałem na firmę do ojca do której nawet nie raczył mnie wpuścić
    Dostałem tylko telefon, że do póki nie poprawie podejścia do tej dziwki i nie przeproszę za szuflę w mordę nie mam czego szukać w domu "rodzinnym"
    Na koncie 130zł
    Przenocował mnie znajomy. Dzisiaj złożyłem CV do McDonalda, bo nie będę wiecznie spał u ziomka w jego małym pokoju
    Najbliższa rodzina mieszka 200 km od domu. A zaraz zaczynam #licbaza

Dajcie jakieś pomysły na uprzykrzenie życia temu kubłowi na spermę
    W ogóle to legalne, że mnie wyrzucili z domu? jestem lvl 18
    #logikaniebieskichpaskow #starypijany #afera
    pokaż całość

odpowiedzi (122)

Fajna akcja ze strony "Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.". Zarysowując kontekst sytuacji: jestem fanem steków wołowych różnej maści. Często je kupuję w pobliskim sklepie Auchan. Niestety ostatnio trafiły mi się co-najmniej trzy nieświeże z rzędu (mówię o tych pakowanych próżniowo, one mają datę ważności). Stwierdziłem, że zainterweniuję u producenta bo z pracownikami sklepu nie ma się co przepychać, oni i tak nic nie mogą. Producentowi zależy natomiast na marce swoich wyrobów. Napisałem mail do działu jakości z opisem sytuacji i zdjęciami etykiet. Odzew był natychmiastowy. Dział jakości zlecił kontrolę w odpowiednich segmentach i obiecał interweniować w sklepie. Powiedzieli też że wyślą paczkę z rekompensatą. Ja mówiłem im że nie trzeba, ale no cóż wcisnęli mi na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj miałem wizytę ich przedstawiciela handlowego, który mnie przeprosił i wręczył torbę wędlin.

Tak się robi PR wykopki, tak się właśnie dba o wizerunek firmy.

pokaż spoiler #chwalesie #biznes i co do Auchana to #afera #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (46)